Obdivujete krásu Jennifer Lopez? Teraz môžete vyzerať rovnako ako ona!

Americká spevácka diva Jennifer Lopez patrí už niekoľko dekád medzi tie umelkyne, ktoré obdivuje pre krásu celý svet. A aj s pribúdajúcim vekom vyzerá dvojnásobná mamička stále veľmi pôvabne a mladistvo. Aké je tajomstvo krásy 51-ročnej JLO? Ako to, že vyzerá dokonalo, nemá viditeľné vrásky a jej pleť je neustále rozžiarená? Odpoveď na tieto otázky pred pár dňami prezradila Jenn osobne. A nie len to! Spolu s nimi uviedla na svetlo sveta aj svoj najnovší projekt, vďaka ktorému môžete vyzerať rovnako ako táto speváčka.

Vlastná beauty línia

Jennifer pred pár dňami uviedla na trh vlastnú kozmetickú líniu. Línia obsahuje celkom osem produktov od čistiaceho séra, cez denný, očný krém, krém s ochranným faktorom 40 či rozjasňujúcu masku. Základom produktov je olivový olej, ktorý je vraj „tajomstvom" krásy speváčky. „Kedykoľvek boli moje vlasy, moja pokožka či nechty suché, vrátila som sa k olivovému oleju. Je to prírodná zložka, ktorá je mojim dlhoročným tajomstvom a rovnako tak tajomstvom mojej matky," objasňuje Jennifer. Zároveň priznala, že vytvorenie beauty značky, ktorá nesie názov JLO Beauty, je splnením takmer tridsaťročného sna.

Pozri tiež: Bezdetné celebrity, ktoré po deťoch vôbec netúžia: Ťažko tomu uveriť!

Filozofia tejto kozmetickej línie je postavená na prirodzenej kráse. „Chcem, aby sa žena cítila najkrajšie v čo najprirodzenejšej podobe. Žiadny make-up, žiadne filtre... Len vy a vaša pleť." Táto idea je celkom sympatická. Hlavne v dobe, kedy sú viac, než kedykoľvek predtým kladené na ženy až neprijateľné tlaky na to, ako vyzerajú. Zo spoločnosti sa vytráca prirodzenosť, mladé dievčatá, ale i staršie ženy pod týmto tlakom často siahajú po rôznych zákrokoch namiesto toho, aby začali na svojej kráse pracovať od základov. Namiesto neskutočného množstva dekoratívnej kozmetiky, by si mali ženy predovšetkým osvojiť základné čistiace návyky. Bez nich vaša pokožka nikdy nemôže byť krásna. A práve táto kozmetická línia obsahuje produkty, ktoré sú alfou a omegou krásnej pleti. Jennifer je jednoducho dobrá biznismenka. Vie, čo ženy potrebujú a vie, ako to predať. Už len pohľad na celkové balenie a kampaň, v ktorej (ako inak) hviezdi práve ona, sú znakom toho, že táto línia bude mať úspech. 

Benefity olivového olej

Tvrdenie, že olivový olej je skutočný zázrak na pleť či vlasy, je skutočný fakt, nie len tvrdenie „starých mám". Ak stále váhate nad tým, či používať túto zložku, ponúkame vám zopár presvedčivých argumentov:

 • Olivový olej odstraňuje škvrny na pokožke, po jeho nanesení je pokožka hebká, jemná a hladká.
 • Zmiešaním olivového oleja a cukru vytvoríte dokonalú zmes na domáci peeling.
 • V kombinácii s medom a citrónovou šťavou je výbornou zmesou na odstránenie tvrdej kože na nohách.
 • Olivový olej pomáha zabíjať vši. 
 • Spolu s kakaovým maslom znižuje tvorbu strií.
 • Je vhodný na problematickú pleť. Používanie olivového oleja v kozmetike znižuje tvorbu akné a čierny bodiek.
 • Slúži ako SOS pomoc pri spálení na slnku.
 • Posilňuje vlasy, dodáva im na pružnosti a vhodný je ako náhrada za kondicionér.
 • Svojou štruktúrou dokáže nahradiť aj krémy na telo.
 • Neupcháva póry, práve naopak.
 • Zvyšuje elasticitu pleti a zabraňuje ovísaniu kože.

Galéria -

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

09.12.2020 06:36

Skvelá filozofia!

Vaše meno:

Jana Petrášová

Jana Petrášová

10.12.2020 11:48

vyzerá naozaj super, olivový olej nemôže ublížiť, ja ho používam nie len v kuchyni

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.12.2020 22:09

Olivový olej používam aj na pokožku aj na ruky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE