OMG! Táto kniha vás omámi!

Emily a Gavin. Sympatická dvojica z novinky Stretnutie. Z knihy, ktorá preslávila Gail McHughovú a zaradila ju medzi autorov bestsellerov podľa rebríčka New York Times. „Stretnutie vás od prvých viet nepustí, až kým knihu nedočítate. Je to úžasná emocionálna jazda, po ktorej budete doslova drankať ďalšiu knihu autorky,“ píše sa v USA Today.

 

Nesprávne rozhodnutia nás niekedy privedú k správnym ľuďom...

 

Po skončení vysokej školy a nečakanej matkinej smrti sa Emily Cooperová presťahuje do New Yorku, aby tam začala nový život so svojím novým priateľom Dillonom Parkerom. Je mu vďačná, že počas jej najťažších chvíľ bol pozorný, starostlivý a veľkodušný. Nevie si predstaviť život bez neho – aj keď vnútorný hlas ju napomína, aby spomalila. 

 

Odporúčame tiež prečítať: Inteligentná romantika

 

 

 

Emily si na začiatok nájde prácu v reštaurácii – a potom stretne Gavina Blaka.

 

 

Gavin, bohatý a známy plejboj, je nebezpečne príťažlivý a očarujúci muž. Ich prvé stretnutie je krátke, no stačí na to, aby sa v Emily prebudili všetky zmysly. Ich cesty sa nečakane znovu skrížia a vzájomnú príťažlivosť už nemožno zastaviť. Emily sa tomu pre pocit viny voči Dillonovi bráni, ale Gavin sa nemieni vzdať bez boja. Lenže dôvera je krehká, sklamanie obrovské a napokon sa schyľuje k unáhlenej svadbe...

 

 

Keď však Dillon ukáže svoju pravú tvár, Emily vie, že musí niečo urobiť, inak zničí všetkých vrátane seba. Ale ako sa má rozhodnúť, keď nemôže veriť ani vlastnému srdcu?

 

 

Stretnutie je stelesnenie príbehu o veľkej láske.“ - New York Times

 

 

Odporúčame tiež prečítať: Ľúbim svojho partnera, ale...

 

 

Začítajte sa do horúcej a vášnivej novinky Stretnutie.

 

Gail McHugh Stretnutie

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

01.04.2015 10:22

Dúfam že nie klasický romantický príbeh

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE