Veríte v lásku na celý život?

Alexandra Potterová si získala milióny čitateliek po celom svete a veľké úspechy dosahuje aj na Slovensku. Ten pravý, ktorého nechcem je už siedma kniha v slovenčine a Alexandra opäť dokazuje, že vie písať mimoriadne romantické a vtipné príbehy, pri ktorých dokážete zabudnúť na každodenné starosti.

 

Predstavte si, že nájdete konečne toho pravého...a potom zistíte, že sa ho nemôžete zbaviť.

 

Áno, spočiatku to vždy vyzerá úžasne, no nemusí to tak zostať. No čo ak do toho vstúpi legenda, ktorá vás spojí naveky...a je silnejšia ako vaša vôľa a túžba rozísť sa?

 

Prenesme sa do romantických Benátok, kde je leto v plnom prúde a láska čaká na každom rohu a v každej kvapke vody. Lucy tam spoznáva Nata a hneď jej bolo jasné, že on je TEN PRAVÝ. Je to láska na prvý pohľad. Očarení prvou láskou sa pri západe slnka pobozkali pod Mostom vzdychov pri zapadajúcom slnku. A to – podľa legendy – im malo zaručiť večnú lásku. Obaja veria, že prekoná akúkoľvek vzdialenosť a nikdy ich nič nerozdelí...

 

Odporúčame tiež prečítať: 

Zaľúbená hypnotizérkaOMG! Táto kniha vás omámi!

 

 

Ich vzťah však nevydrží, a po desiatich rokoch o sebe nič nevedia.


Lucy sa však doteraz nespamätala z ich rozchodu a aj po desiatich rokoch uvažuje, čo asi Nate robí, či je v manželstve šťastný a ako by to medzi nimi pokračovalo, keby sa vtedy nerozišli.

 

Možno osud alebo zhoda náhod ich opäť dá dokopy. Lucy sa presťahuje do New Yorku, kde prichádza aj Nate, ktorý sa práve rozvádza s manželkou. Legenda ich opäť spojí a Lucy zisťuje, že nielen jej sa cnelo za ich spoločnou minulosťou.


Skúsia dať láske druhú šancu...lenže za desať rokov sa človek zmení. Už to nie je také úžasné ako kedysi v Benátkach a Lucy zisťuje, že to už nie je „jej“ Nate.


Po týždni nového vzťahu si dávajú vzájomne kopačky, ale je tu jeden problém.


Po rozchode sa stále „náhodou“ stretávajú, náhodou sedia vedľa seba v reštaurácii, „náhodou“ na seba narážajú...a tých náhod je akosi priveľa.

 

Zdá sa, že zafungovala silná legenda. Ten magický bozk pod Mostom vzdychov ich nechce rozdeliť, stále ich spája, privádza k sebe a Lucy sa akosi nevie zbaviť Natea. Prečo je také ťažké sa s ním rozísť?


Preboha, veď navždy môže byť príšerne dlho...

 

Ten pravý, ktorého nechcem je magická romantická komédia o tom, že nájsť toho pravého nemusí vždy znamenať „žiť šťastne až do smrti“. 

 

Odporúčame tiež prečítať: Sex na jednu noc a plno trapasov

 

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE