Prebuďte v sebe výnimočnú osobnosť !

Nie každá žena má odvahu ukázať svoje krivky, dôverovať svojmu telu a cítiť sa spokojne, nech už je tridsiatnička, päťdesiatnička, či konfekčnej veľkosti 42 a viac. Pravdou však je, že žena v každom veku môže byť okúzľujúca a atraktívna.

 

Pretože nie vonkajšia krása je hlavným kľúčom k výnimočnosti, ale niekoľko drobných tajomstiev. 

 

Ak si ich osvojíme, môžu nám pomôcť dosiahnuť v živote rovnováhu a pocit spokojnosti samej so sebou. A každá žena, ktorá sa cíti spokojná a šťastná zo seba automaticky vyžaruje krásu :)

 

 

A práve teraz je tu príležitosť stať sa výnimočnou osobnosťou!

 

Organizátor súťaže, Studio DL, pozýva všetky odvážne ženy na 1. ročník medzinárodnej súťaže MISSIS MODELS 35+ na Slovensku. Súťaž je určená pre zrelé ženy po dosiahnutí 35 rokov. Horná hranica účastníčok nie je stanovená. Heslom súťaže je štýl, výnimočnosť, dokonalosť a komplexná starostlivosť o ženu.

 

 

Prinášame projekt, v ktorom sa dámy naučia byť viac atraktívne, charizmatické, sebavedomé a krásne.

 

Vyzývame všetky dámy žijúce na Slovensku, aby vykročili do sveta reflektorov a sveta módy. Dávame možnosť stať sa tou, ktorá vo svete módy zrelej ženy, udáva štýl! "Veď aj ženy nad 35 rokov môžu byť na titulke časopisov.“ hovorí riaditeľka projektu Dagmar Levstek.

 

MISSIS MODELS 35+

Zdroj: Shutterstock®

Súťaž má tri kolá. O postupe jednotlivých súťažiacich rozhoduje porota. Je zostavená zo 14 porotcov z Českej a Slovenskej republiky. V súťaži sa hodnotí celková charizma žien. Minulý rok sa na casting prihlásilo 600 žien Českej, Ruskej, Ukrajinskej a Kubánskej národnosti žijúcich v Čechách.

 

 

Prečo sa súťaže zúčastniť?

 

1. cena: pobyt na Kube
2. cena: pobyt na Srí Lanke
3. cena: pobyt v Taliansku

MISSIS MODELS 35+

Zdroj: Shutterstock®

 

Čo v súťaži ešte ženy zažijú?

 

15 finalistiek súťaže absolvuje v apríli týždňové sústredenie v Saint Tropéz vo Francúzsku. V máji zažijú svoju veľký večer na finále súťaže v Prahe, spojenej s reprezentatívnym plesom.

 

Tie dámy, ktoré sa nedostanú do finále súťaže, majú možnosť absolvovať kurzy. Na kurzoch sa majú možnosť naučiť kľúčovým zručnostiam. Napríklad ako sa vhodne obliecť na rôzne príležitosti, nalíčiť, správne chodiť, byť zdravo sebavedomá, správne dýchať a ešte oveľa viac...

 

Casting sa uskutoční v Bratislave dňa 21.3. 2015

 

Prihlášku na casting nájdete TU.

Prihlášku na kurz nájdete TU.

 

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.05.2016 09:17

zena v kazdom veku ma svoje osobne caro

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE