TEST: Oriflame - Diamonds & Pearls

Diamanty sú nádherné, žiarivé, zmyselné a záhadné. Dozaista zrýchlia tep každej z nás.

 

Sú vyhľadávané pre svoj charakteristický oslňujúci lesk a trblietavý efekt. Sú jednoducho symbolom luxusu a zmyselného pôvabu.

 

U mnohých žien diamanty vzbudzujú veľkú vášeň a chuť ich vlastniť. 

 

 

Marilyn Monroe považovala diamant za najlepšieho priateľa ženy a určite vám nie je neznámy jej citát: „Diamonds Are a Girl's Best Friend.“

 

Oriflame - Diamonds  & Pearls

Zdroj: Shutterstock®

Diamanty už dávno presiahli hranicu, kedy boli len šperkom. V poslednej dobe sa s nimi môžeme stretávať takmer na každom kroku. Módni návrhári nimi dekorujú tkaniny, kabelky, opasky, či dokonca topánky.

 

No inšpirujú aj výrobcov kozmetických produktov a parfémov – napríklad taká vôňa Precious Moments, ktorá obsahuje trblietavý diamantový prach a jej hrdlo dekoruje prsteň so vsadeným kameňom. Jemný trblietavý efekt vám zaručí aj sada produktov Diamonds  & Pearls.

Oriflame - Diamonds  & Pearls

Zdroj: Shutterstock®

Krémik na ruky Diamonds & Pearls  má veľmi jemnú no príťažlivú kvetinovú vôňu postavenú na pudrovom základe. Čo je pre mňa ideálna kombinácia. Obľubujem totiž pudrové zloženie v produktoch, pretože vo mne evokuje veľmi jednoduché a čisté línie a nedá sa nimi nič pokaziť :) Krémik je svojim balením stará známa klasika v tube. Konzistentne je trošku redší, ale to mi neprekáža. Vďaka tomu sa rýchlejšie vsiakne a pôsobí na pokožku rúk.

 

Veľmi príjemne ma prekvapila ochranná bariéra, ktorá sa akoby po nakrémovaní objavila na povrchu rúk. Pri umytí rúk neuniklo mojej pozornosti, že voda akoby ustupovala a nedržala sa na pokožke. Pripomenulo mi to letné obdobie a natieranie sa opaľovacím krémom a následne striekanie sa vodou, aby som sa lepšie a rýchlejšie opálila.  Ruky sú hydratované, pôsobia upravenejšie, jemnejšie a mäkkšie na dotyk. Vôňa vás sprevádza zhruba aj dve hodinky po nakrémovaní, naozaj dodá vašim rukám dávku luxusu.

Oriflame - Diamonds  & Pearls

Zdroj: Shutterstock®

Mydielko na ruky, taktiež z rady Diamonds & Pearls, sa podobne ako aj krém na ruky pýši balením v jemnej púdrovej perlovo-ružovej kombinácii, ktorú zdobia retiazky strieborných perál, zakončené skvostným diamantom. Mydielko, ktoré sa skrýva v krásnej krabičke je okrúhle, má tvar bielej perly a na jeho povrchu je vygravírovaný názov Diamonds & Pearls. Mydlo krásne padne do rúk a príjemne sa ním umývajú.

 

Pri napenení sa uvoľňuje do ovzdušia príjemná kvetinová vôňa. Ruky po umytí pekne voňajú, podobne, ako keď si ich nakrémujete. Po umytí nemám pocit suchých rúk, ako pri niektorých mydlách, ktoré moju pokožku vysušujú. Mydielko je tuhej konzistencie, a to je asi jediné mínus, ktoré u mňa má. Som totiž milovníčkou tekutých mydiel, avšak za mínus sa to ani príliš považovať nedá. :) 

 

Okrem mydielka a krému na ruky nájdete v sade Diamonds & Pearls sprchovací krém, ktorý určite dopĺňa kvality spomínaných dvoch produktov.  

 

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:22

to mydlo ma zaujalo ale aj celá línia že diamond

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE