Retuš a úprava fotiek v podaní celebrít: Tieto to preháňajú! Nevedia, čo so sebou?

Sú idolom pre mnohé ženy a dievčatá z celého sveta. Na Instagrame majú nespočetné množstvo followerov, no i tak im to asi nestačí. Stoj čo stoj musia byť dokonalé. Lenže tieto hviezdy to už s retušou skutočne preháňajú. Ich príspevky nie je ťažké odhaliť a občas to tak vyzerá, že sa ani veľmi nesnažia zamaskovať to, že sa vylepšujú. Retušovanie fotiek je pre štvoricu týchto známych tvári už akousi samozrejmosťou. 

Khloe Kardashian

Ak by sme mali niekoho menovať za kráľovnú retuše, určite by to bola sestra Kim Kardashian – Khloe. Khloe nemá veľký talent, od sestier sa teda môže odlíšiť len tým, že sa bude upravovať do aleluja. Lenže jej fotky už prestávajú baviť fanúšikov, pretože sú na míle vzdialené od reality. Spočiatku jej úpravy neboli až také viditeľné, no čoraz častejšie sa Khloe na fotkách mení na niekoho úplne iného. No, či je to zámer, či len má silný komplex a nemá súdnosť, ťažko posúdiť. Pravdou však je, že keď ste súčasťou rodiny, kde sa nosí dokonalosť a bezchybnosť, nič iné vám v podstate ani nezostáva. 

Odporúčame: Austrálska komička, ktorú milujú celebrity a budete ju milovať aj vy!

Kendall Jenner

Za Khloe však nezaostáva ani jej nevlastná sestra Kendall Jenner. V jej prípade to je však oveľa nepochopiteľnejšie. Veď predsa patrí medzi najžiadanejšie a najlepšie zarábajúce modelky súčasnosti. Tak prečo si potrebuje vyhladiť tvár na každej fotke, zároveň zúžiť lícne kosti? Vo výsledku tak vyzerá dosť neprirodzene. Lenže, pokiaľ ju budú fanúšikovia povzbudzovať, pokiaľ jej budú pribúdať tisícky a tisícky followerov denne, tak to bude Kendall robiť stále. Smutné však je, že toto dievča by malo byť vzorom pre rovesníčky a učiť ich skôr k tomu, že treba byť spokojná sama so sebou a nepodliehať tlakom verejnosti.

Ariel Winter

Retuši podľahla aj ďalšia mladá hviezdička, herečka Ariel Winter, ktorú môžete poznať predovšetkým zo seriálu Moderná rodina. Známa bruneta (občasná blondína, ružovláska) si na svojom instagramovom profile obľúbila pridávanie fotografií, na ktorých má trochu chudšiu a „vyžehlenú" tvár. Retuš či používanie filtrov, ktoré vás upravia, sa tak aj pre túto herečku stali veľkou záľubou. Podotýkame však, že Ariel má len 22 rokov. Je teda otázne, kam bude ochotná zájsť, keď je pribudnú prvé vrásky na tvári.

Heidi Klum

V poslednej dobe prekvapuje nezmyselne upravenými fotografiami na sociálnych sieťach aj modelka Heidi Klum. Tá je v brandži už známou tvárou, slávu a meno má vybudované, preto je zarážajúce, že sa prezentuje inak, ako sme na ňu zvyknutí. Vyumelkované fotky, zvláštne črty tváre. Dokonca sa objavili tvrdenia, že známa nemecká modelka si dala upraviť pery. Žeby to robila kvôli svojmu mladému manželovi? To vie len ona. Pravda však je taká, že na instagramových fotkách vyzerá Heidi inak, ako v realite. 

Ako vyzerajú tieto hviezdy bez filtrov a retuše? Prezrite si fotogalériu!

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

01.12.2020 06:09

Všetko má svoje hranice.

Vaše meno:

Soňa Kollárová

Soňa Kollárová

03.12.2020 21:15

No tak to je jasné, že bez úprav by to nebolo až také ohromujúce.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

03.12.2020 23:16

Skrátka prišla taká doba...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE