Romantická dráma Brooklyn priniesla mladej herečke 2. nomináciu na Oscara

Adaptácia románu Nicka Hornbyho BROOKLYN znamená pre mladú herečku Saoirse Ronan už druhú nomináciu na najprestížnejšie filmové ocenenie – Oscar.

 

 

Tento výnimočný film má okrem toho na svojom konte aj nominácie na Oscara za najlepší film a najlepší adaptovaný scenár.

 

 

 

Príbeh írskej emigrantky, ktorá sa musí rozhodnú medzi dvomi životmi a dvomi mužmi môžete vidieť v kinách od 25. februára.

 

Odporúčame tiež: Milujú sa, ale sú MILNECI TÝCH DRUHÝCH

filmová novinka BROOKLYN - Adaptácia románu Nicka Hornbyho

Zdroj: Shutterstock®

Keď sa mladé dievča z malého mesta presťahuje do jednej z najväčších metropol na svete, čaká ju silný šok... A presne to sa v päťdesiatych rokoch minulého storočia stalo Eilis (Saoirse Ronan), ktorú k tomu „donútila“ staršia sestra. Tá si pre ňu praje lepšiu budúcnosť, akou je živorenie v Írsku.

 

Eilis vyráža na cestu cez oceán - do newyorskej štvrti Brooklyn. Vydáva sa tak na cestu do neznáma, do prostredia, ktoré je pre ňu úplne cudzie a do života, ktorý si sama nezvolila. Pocit samoty a odcudzenia sa vytráca po jej zoznámení sa s talianskym chlapcom a Eilis prichádza rušnému životu v New Yorku na chuť.

 

Odporúčame tiež: DÁNSKE DIEVČA JEDNODUCHO MUSÍTE VIDIEŤ

 

Zrazu však dôjde k udalosti, kvôli ktorej sa musí vrátiť späť do rodného Írska, kde je opäť vtiahnutná do svojho pôvodného života. A aj tu stretáva novú lásku, čím sa dostáva medzi dva hlasy vlastného srdca. Musí sa rozhodnúť medzi svetom, z ktorého pochádza a svetom, v ktorom si môže splniť svoj sen.

 

FOTO GALÉRIA: 

 

Galéria -

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.02.2016 08:48

moze byt pekny filmik

Vaše meno:

Marcela Šagátová

Marcela Šagátová

24.02.2016 16:53

úžasný film, herecké výkony naozaj stoja za to, určite odporúčam pozrieť

Vaše meno:

Martina Krajčová

Martina Krajčová

27.02.2016 09:32

môže to byť super ..isto si to pozriem

Vaše meno:

Elena Kučová

Elena Kučová

02.03.2016 22:16

skvely film, odporucam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE