TEST: Max Factor - Velvet Volume False Lash Effect

Dnes tu mám pre vás po dlhom čase recenziu na dekoratívku, konkrétne na riasenku z dielne značky Max Factor - Velvet Volume False Lash Effect.

 

Celkovo môžem riasenky False Lash Effect hodnotiť len veľmi kladne a ani táto nie je výnimkou. Riasenka je určená na objem a tie ja veľmi preferujem, pretože mi príroda nenadelila príliš dlhé riasy. :) Súčasťou riasenky je väčšia kefka, o ktorej si dnes povieme niečo viac, pretože vďaka nej môžeme dosiahnuť bohatší objem rias.

 

Poďme sa teda spolu bližšie pozrieť na samotnú riasenku krok za krokom, aby sme sa o nej dozvedeli niečo viac.

 

Testovali sme tiež: TEST: Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3in1 Volumising Mascara

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect

Zdroj: Shutterstock®

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect 

 

Max Factor vie, že ženy na celom svete túžia po plných riasach, ale mnohé objemové maskary pôsobia na pohľad stuhnuto a tvrdo. Maskara Velvet Volume False Lash Effect podporuje prirodzené riasy expertmi vyvinutou kombináciou novej kefky a penovej farby s prírodným včelím voskom. Výsledkom sú zamatové, temné a objemné riasy už po nanesení jednej vrstvy.

 

Mohlo by vás zaujímať: Nová špirála od Max Factor - VOLUPTUOUS FALSE LASH EFFECT

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect

Zdroj: Shutterstock®

Balenie riasenky pôsobí na prvý pohľad veľmi luxusným dojmom. Veď kombinácia čiernej so zlatou je trefa do čierneho, ktorá zarezonuje a upúta za akýchkoľvek okolností. Obal riasenky je oživený zlatistými ornamentmi, na ktorom sa vyníma aj názov riasenky. Kefka, ktorá sa ukrýva vo vnútri je objemnejšia a pekne sa na nej striedajú rady s kratšími a dlhšími štetinkami, aby tak dokázali zachytiť a obaliť riasenkou aj tie najjemnejšie riasy. 

 

Mohlo by vás zaujímať: Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect

Zdroj: Shutterstock®

Inovačná kefka bola expertmi navrhnutá tak, aby farbu na riasy aplikovala hladko kombináciou dlhých a krátkych vlákien s optimálnymi rozstupmi, prečesávala ich, a súčasne ich zahŕňala bohatým objemom pri korienkoch. Inteligentná kefka pôsobí ako tandem s novým pokrokovou penovou farbou so zložením proti tvrdnutiu. Farba obsahuje prírodný včelí vosk pre hladký a príjemný pocit. Objem sa prispôsobuje prirodzenému tvaru rias. Výsledkom je zamatový a zvodný vzhľad rias.  

 

* OBJEM: inovačná kefka pozostáva z krátkych aj dlhých vlákien, ktoré zachytia a pokryjú jednotlivé riasy od korienkov po končeky pre plný zamatový objem a oddelené riasy.

* ODDELENIE: usporiadanie vlákien kefky zachytáva a rozčesáva všetky riasy – aj kratučké a jemné; pokrýva ich hladkou, zamatovo-čiernou farbou.

* ZAMATOVÝ EFEKT: penová farba so zložením, ktoré netvrdne, je obohatená o prírodný včelí vosk a glycerín pre hladký pocit. Riasy nikdy nepôsobia stuhnuto ani neprirodzene.

 

Mohlo by vás zaujímať: Max Factor - Nová kolekcia rúžov Marilyn Monroe™

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect

Zdroj: Shutterstock®

Po aplikácii riasenky sú riasy nielen zvýraznené, ale vďaka krémovej náplni s obsahom prírodného včelieho vosku a zvláčňujúceho glycerínu sú tiež veľmi ľahké, nezaťažené a pružné, čo oceňujem. Riasenka ani vo viacerých vrstvách vôbec nezlepuje. Kefka každú riasu perfektne oddeľuje a dodáva jej objem. Na očiach farba zostáva krásne sýta od nalíčenia, až do večerného odlíčenia, ktoré je bezproblémové. Farba sa z očí nedrobí, pri aplikácii sa nerozmazáva. Konzistentne je riasenka skôr suchšia, takže nezanecháva mokrý efekt a neotláča sa. Riasy vcelku krásne zvýrazní a dodá im aj na objeme. Pohľad vašich očí pôsobí hlbším dojmom, takže dodá riasam aj krásnu sýtu farbu.

 

Mohlo by vás zaujímať: MAX FACTOR LIPFINITY LONG LASTING Rúž

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect

Zdroj: Shutterstock®

FOTO GALÉRIA:

7 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

24.02.2016 08:11

mam rada objemove spiraly

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

26.02.2016 18:14

už mám doma asi 10 riaseniek rôznych značiek ale ani jedna nie je na objem takže si musím kúpiť novú..

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.02.2016 11:19

zaujala ma detailná recenzia, aj špirála vyzerá super

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

29.02.2016 12:25

táto je určite skvelá

Vaše meno:

Katarína

Katarína

06.03.2016 21:28

Mám ju a som s ňou veľmi spokojná

Vaše meno:

Zuzana Pechacova

Zuzana Pechacova

08.03.2016 15:35

vyrobky max Factor mam velmi rad a ani tuto spiralu si nedam ujst.

Vaše meno:

Lenka Lapuníková

Lenka Lapuníková

09.03.2016 09:18

Kedysi bola značka MF mojou obľúbenou, no postupne mi ich produkty akosi prestali vyhovovať, najmä ich makeupy, ktoré mi nevyhovujú odtieňom.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE