Sexi Hrdina od Samanthy Youngovej

Samantha je autorka, ktorú by ste si nemali nechať ujsť,“ píše Fresh Fiction a USA Today stručne dodáva: „Naozaj sexi!“ Od obľúbenej autorky ženských románov Samanthy Youngovej, ktorú poznáme vďaka skvelej sérii Dublin Street, vyšla novinka Hrdina.


Alexa vždy považovala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život. Začne si budovať vlastnú identitu, nechce mať nič spoločné s desivým tajomstvom, ktoré sa práve dozvedela.

 

Náhoda jej do cesty postaví Caina Carrawaya, ktorému jej otec takisto zničil detstvo a pre ktorého Caine prišiel o rodinu. Rozhodne sa pomôcť mu, ale on jej pomoc odmieta. Začne pracovať ako jeho osobná asistentka, lenže stále to medzi nimi iskrí. Caine totiž vie, že nikdy nebude tým rytierom, ktorého Alexa hľadá.

 

Chce, aby ho nenávidela, svojím správaním ju irituje a očakáva, že sa zvrtne a odíde preč...

 

Hlboko emocionálny a nezabudnuteľný príbeh

od bestsellerovej autorky New York Times

 

Odprúčame tiež:  Je koniec. Už ju nebude trápiť a ničiť!

 

Náhle som narazila chrbtom do steny. Caine ma obkľúčil a rukami sa oprel nad mojou hlavou o stenu. Z očí mu sršali emócie. „Nemyslím si, že mi nesiahaš ani po päty,“ zasyčal.

Šok z toho, ako ma zabarikádoval, ma schladil. „Tak prečo si taký krutý?“ zašepkala som.

V očiach sa mu mihli výčitky svedomia. „Nemyslel som... Jednoducho som nechcel, aby si bola... s ním.“

Ohromil ma.

Zadržala som dych a potom pomaly vydýchla. Nepomyslela som na to, ale... Všimla som si jeho temný pohľad a v ňom okrem hnevu ešte niečo. „Žiarliš?“

Zaťal zuby.

Srdce sa mi prudko rozbúšilo. Už som si neovládala dych. Hľadeli sme si do očí, dotýkali sa horúcimi telami. Zabudla som, kde som. Vnímala som iba jeho.

Cai...“

Pritisol mi pery na ústa a umlčal môj výdych od úžasu aj vzrušenia. Vôňa jeho kolínskej, horúca pokožka a jeho ostrá chuť... to všetko ma premohlo, keď ma jednou rukou schytil vzadu za krk a druhou mi kĺzal po bruchu...

 

Samantha Youngová je mladá škótska spisovateľka. V roku 2009 promovala na Edinburskej univerzite, kde študovala dejiny staroveku a stredoveku, a dodnes miluje všetko starožitné. Vo februári 2011 si začala sama vydávať svoje romány pre mládež a tie sa stali v internetovom obchode Amazon bestsellermi. Je autorkou štyroch sérií – desiatich románov a jednej novely. V tvorbe pre dospelých debutovala románom Dublin Street, teraz vyšla novinka Hrdina.

 

Odprúčame tiež:  Podviedla ho pri oltári

 

1 komentár
Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

16.06.2016 15:56

určite zaujímavé čítanie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE