Vankúše, ktoré zabezpečia ničím nerušený spánok

Zdravý a ničím nerušený spánok si zaslúži to najlepšie príslušenstvo, a to kvalitnú posteľ, matrac, ale taktiež aj doplnky v podobe pohodlných vankúšov a perín.

 

Práve vankúš je predmetom, ktorý zaručuje zdravý spánok. Preto je dôležité vyberať ho dôkladne, aby ste sa vyhli nepríjemným zdravotným problémom, ktoré sú najčastejšie spojené s bolesťami hlavy, krčnej chrbtice či celej chrbtice. 

 

 

Odporúčame prečítať: Prečo si vybrať ručne šité prírodné postele na mieru

vankus

Zdroj: Shutterstock®

Spoločnosť Hästens sa zameriava nielen na postele, ale aj na doplnky, ktoré sú určené pre kvalitný spánok. Sortiment Eco zahŕňa široký výber vankúšov a je len na vás, ktorý z nich si vyberiete.

 

Máte možnosť zvoliť si z troch rôznych vankúšov (mäkký, stredný a tvrdý), pričom každý vankúš je naplnený kvalitným bielym husacím páperím. Pri výbere sa môžete rozhodnúť pre štandardný (nízky) vankúš alebo deluxe (vysoký) vankúš. Voľba vankúša taktiež závisí od typu vašej postele, ale aj podľa toho, akej tvrdosti dávate počas spánku prednosť. 

 

 

Odporúčame prečítať: Poznáme tajomstvo kvalitného spánku

hastens

Zdroj: Shutterstock®

Poťah vankúšov je zo 100% bavlny. Ide o ekologické vankúše, ktoré sú vyrobené tak, aby boli schopné absorbovať vlhkosť 5-krát rýchlejšie a vedieť ju uvoľniť do ovzdušia 2-krát rýchlejšie.

 

Vybrať si môžete z rôznych rozmerov vankúšov, ale taktiež aj podielov páperia a peria, ktorými sú vankúše naplnené. Všetky tieto faktory zabezpečujú ničím nerušený a dokonalý spánok, aby ste mohli vstať do nového dňa svieži a plní energie. 

 

 

Odporúčame prečítať: Posteľ, z ktorej vstanete ako znovuzrodený

hastens

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií na: www.postele-hastens.sk

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

 

Je pre vás výber vankúša dôležitý?

 

Aké vankúše preferujete?

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE