Veľká rodina znamená veľké problémy. Ocko je doma 2 čoskoro v kinách!

Keď si dvaja znepriatelení ockovia, jeden vlastný a druhý nevlastný, k sebe na konci filmu Ocko je doma konečne našli cestu, mohli si vydýchnuť nielen ich spoločné deti a vysmiaty diváci, ale predovšetkým producenti tejto úspešnej komédie. Tí sa rozhodli stretnutie testosterónom nabitého Marka Wahlberga a papučkového Willa Ferrella ešte vylepšiť, keď do pokračovania prizvali Johna Lithgowa a nestarnúceho drsňáka Mela Gibsona ako ich otcov.

 

Z Dustyho (Wahlberg) a Brada (Ferrell) sú teraz kamoši. Dusty sa vykašľal na svoj imidž búrliváka  a Brad prestal robiť psie kusy, aby sa mu vyrovnal. Dokonca sa rozhodnú, že tohtoročné Vianoce strávia všetci spolu ako jedna veľká šťastná rodina s oboma manželkami a všetkými vlastnými aj vyženenými potomkami. 

 

Pozri aj: Trblietky hlásia comeback: Outfity, v ktorých doslova zažiariš!

komédia Ocko je doma 2

Zdroj: Shutterstock®

Plán však dostane zásadné trhliny vo chvíli, keď sa na sviatky pozvú ich otcovia. S vrúcne milujúcim Bradovým otcom (John Lithgow) by v tomto smere nebol žiadny problém. Horšie to však bude s Dustyho tatkom (Mel Gibson), tvrďasom, ktorý neuznáva fyzický kontakt a s malými deťmi je schopný vtipkovať aj o mŕtvych prostitútkach. Dusty sa mu vždy chcel vyrovnať a teraz sa bojí, že ho svojou mäkkosťou totálne sklame. A ešte viac sa obáva toho, že otcova prítomnosť premení idylické Vianoce na vojnové pole. Presne k tomu to však smeruje, keďže ani Brad, ani jeho ocko nechcú v tejto neľútostnej bitke ťahať za kratší koniec.

Filmovú novinku Ocko je doma 2 uvidíte v kinách od 07.12. 2017.

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
benynka

benynka

28.11.2017 16:38

Mám rada rodinné komédie a tu je aj dobré herecké obsadenie.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

28.11.2017 16:43

o zábavu je asi postarané

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

28.11.2017 18:25

neviem, ale tieto americké komédie nemusím, radšej mám tie naše alebo české

Vaše meno:

Peter Maňák

Peter Maňák

29.11.2017 23:51

Nevidel som ani jednotku, tento žáner ma neberie.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 15:24

možno bude fajn, bola som naposledy na podobnej, ale mne sa to až tak nepáčilo, len sa tam hrešilo, aj deti, nie som puritán, ale to mi vadí a tiež mám radšej tie české...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE