Vitajte v zmyselnom svete TOHTO MUŽA

„Dobrý Bože! Srdce mi narazilo do hrudnej kosti a moje nervózne dýchanie sa nebezpečne zrýchlilo. Zrazu som sa cítila ako omámená a moje ústa ignorovali príkaz mozgu, aby už konečne niečo povedali. Iba som tam stála a vyvaľovala oči...Jeho zastretý hlas ma prikoval k podlahe...naprázdno som prehltla.

 

 

Ten muž bol taký dokonalý, že pohľad naňho mi takmer spôsoboval bolesť. Toto je zámocký pán?!“

 

Vitajte v zmyselnom svete Tohto muža. Nový hit Tento muž je prvým dielom Nočnej trilógie, ktorú prestížny The Guardian označil za „nové Fifty Shades“. Autorka Jodi Ellen Malpasová údajne vystihla dnešnú ženu – hrdú, nezávislú s pôsobivou kariérou, ktorá má však fatálnu slabosť na určité veci. Slogan trilógie „Iba jedna noc stačiť nebude!“ hovorí za všetko.

Jodi Ellen Malpasová

Zdroj: Shutterstock®

Ava je mladá bytová architektka a práve prijala pracovnú ponuku. Netušila, čo ju v luxusnom hoteli s názvom Zámok čaká. Asi bežná konzultácia s nafúkaným, nudným vidieckym snobom s pohárom portského a s cigarou v ruke.

 

„V živote som nevidela zelenší trávnik a budova vyzerala, akoby ju každý deň vydrhli od strechy po podlahu. Dokonca aj štrk na príjazdovej ceste pôsobil dojmom, že ho pravidelne vysávajú... Tá luxusná, nádherná výzdoba človeku až naháňala strach.“

 

Ava sa namiesto nafúkanca stretne v luxusnom hoteli s Jesse Wardom, zničujúco príťažlivým, veľmi sebavedomým plejbojom, ktorý vyhľadáva erotické dobrodružstvá a neuznáva pritom nijaké hranice. Okamžite medzi nimi preskočí iskra.

 

Ava sa k Jessemu nechce citovo pripútať, ale nedarí sa jej ovládnuť obrovskú túžbu, ktorú v nej prebudil. Vie, že tento muž jej napokon zlomí srdce, a inštinkt jej našepkáva, aby od neho ušla, kým to ešte dokáže. Lenže Jesse sa jej nechce vzdať. Aj on po nej túži a je rozhodnutý získať si ju za každú cenu.

 

Autorka Jodi Ellen Malpasová vydala Tohto muža ako e-knihu pred dvomi rokmi. Príbeh s viacerými silnými postavami a najmä so zámockým pánom Jessem Wardom mal u žien po celom svete taký neuveriteľný ohlas, že papierová verzia nenechala dlho na seba čakať. Po dvoch mesiacoch sa Jodi vzdala svojho zamestnania a sústredila sa na nečakane úspešnú spisovateľskú kariéru.

 

V Nočnej trilógii nasleduje po Tomto mužovi dvojka Pod mužom a tretí diel Mužovo priznanie.

 

Začítajte sa do 1.kapitoly nového hitu Tento muž.

1 komentár
Alena Cabakova

Alena Cabakova

22.06.2014 10:59

Knižku som prečítala za dva večery a wau - nedá sa od nej odtrhnúť :) Vrelo odporúčam ...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE