Kolostrum: Účinná zbraň v boji proti vírusom

Cítite sa ospalí, bez energie a trpíte neustálym pocitom zimy? Premenlivé počasie môže spôsobiť časté ochorenia v podobe chrípky, nádchy či horúčky. Imunitný systém by sme preto v tomto období mali rozmaznávať a poskytnúť mu všetko, čo potrebuje.

 

Vyskúšajte pomocníkov z rastlinného a živočíšneho sveta, ktorí posilnia telesnú schránku a naštartujú imunitný systém. Ak bude mať vaše telo dostatok vitamínov, minerálov a ďalších životne dôležitých prvkov, nie je dôvod, aby mu niečo chýbalo. Práve naopak, stane sa prirodzene odolnejším, čo predstavuje tú najlepšiu prevenciu pred oslabením organizmu.

 

Myslíte si, že za váš zdravotný stav môžu prevažne dedičné faktory? Omyl. Podľa štatistiky Svetovej Zdravotníckej organizácie (WHO) závisí naše zdravie z 51 % na životnom štýle a dedičné predispozície sa na chorobe podieľajú iba z 25 %. Z toho teda vyplýva, že svoj zdravotný stav vieme ovplyvniť až z polovice tým, ako žijeme a ako sa stravujeme.

 

Investícia do prevencie je jedným z pilierov zdravšieho a spokojnejšieho života. Najzákladnejším elementom zdravia je predovšetkým posilnenie imunitného systému. Ak vám nestačia vitamíny z potravín, siahnite po doplnkoch stravy LR Health & Beauty, ktorých kvalitu zaručujú medzinárodné atestácie a certifikáty.

 

Odporúčame: Akné na tvári vám prezradí šokujúce fakty o vašom zdraví!

Kolostrum: účinná zbraň v boji proti vírusom

Zdroj: Shutterstock®

Kolostrum – malý zázrak prírody

 

Ak máte dlhodobé problémy s imunitou, ideálny pomocník, ktorý imunitu priamo formuje je LR Colostrum. Kolostrum (mledzivo) obsahuje imunoglobulíny, aminokyseliny a rastové faktory, ktoré zaručujú zdravý vývoj a rovnováhu v organizme. Vzniká v mliečnych žľazách kravy bezprostredne po pôrode a je prvou tekutinou, ktorú teliatko prijíma a pomáha mu prežiť. Len vďaka nemu si môže vytvoriť vlastný imunitný štít a ustáť nápor počiatočných vírusov, baktérií a plesní, ktoré na jeho krehký organizmus útočia v prvých dňoch po narodení.

 

Vedecké štúdie preukázali, že kolostrum má rovnaký blahodarný efekt aj na ľudský organizmus s tým rozdielom, že ľudský organizmus nepotrebuje imunitný systém budovať, ale potrebuje ho posilniť a držať v rovnováhe. Konzumácia predovšetkým tekutého kolostra mu to bez problémov umožňuje.

 

Odporúčame:  Odkyslite vaše telo. Chorobám sa v zásaditom prostredí nedarí!

Kolostrum: účinná zbraň v boji proti vírusom

Zdroj: Shutterstock®

Prečo je také cenné?

 

  • Čím viac čistého kolostra organizmu dodáte, tým prirodzenejšiu ochranu mu poskytnete
  • LR distribuuje tekuté Colostrum so 100 % koncetráciou účinných látok
  • Distribuované z kvalitných kravských chovov v Nemecku
  • Vyrábané patentovým spôsobom za studena
  • Výrobok je certifikovaný
  • Podporná liečba infekčných ochorení
  • Zlepšuje prejavy únavového syndrómu
  • Vhodný doplnok stravy pri autoimunitných chorobách
  • Potláča zápaly tráviaceho systému
  • Podporný prostriedok pri Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe

 

Colostrum Direct

 

Colostrum direct obsahuje 100 % tekuté kravské mledzivo získané výhradne z nemeckého chovu a nulové percento toxínov. Je to čisto prírodný produkt, odtučnený a zbavený caseinu. Bez umelých farbív a konzervačných látok, anabolických steroidov a antibiotických kultúr.

 

Odporúčame prečítať: Potraviny s takmer nulovým obsahom kalórií, no s množstvom živín - 1. časť

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE