OmegaMarine Junior – rybí tuk, ktorý chutí aj deťom

Ako posilniť detskú imunitu a minimalizovať tak riziko choroby? Nuž, najnovšie výskumy hovoria v prospech omega-3 mastných kyselín. Má ich vaše dieťa dostatok?

Ak sa pýtate, kde sa tieto zdraviu prospešné látky nachádzajú, odpoveďou je predovšetkým tuk z morských rýb. Tuniaky, lososy, makrely, slede či sardinky, to sú najväčšie zdroje nenasýtených mastných kyselín typu omega-3

 

„Rybí tuk s omega-3 mastnými kyselinami je u detí nenahraditeľný, zabezpečuje zdravý vývoj mozgu a nervového systému, zlepšuje mentálne schopnosti detí, buduje a chráni imunitný systém dieťaťa, znižuje riziko závažných autoimunitných a alergických reakcií,“ vysvetľuje odborníčka na výživu MUDr. Alžbeta Béderová, CSc. Telo si však omega-3 nedokáže vyrobiť samo, preto je nevyhnutné zabezpečiť ich príjem z vonkajších zdrojov.

 

Odporúčame prečítať: Omega-3 pre zdravý vývoj detského mozgu

 

rybí olej

Zdroj: Shutterstock®

 

Aj vaše dieťa odmieta jesť ryby?

 

Nevadí. Ponúknite ho takou rybou, ktorú neodmietne! Dajte mu žuvaciu kapsulku so sviežou príchuťou Tutti Frutti, ktorá má hravý tvar rybičky. Ide o výživový doplnok OmegaMarine Junior, ktorý bol špeciálne vyrobený pre deti. Chutí ako cukrík, no neobsahuje cukor, ale prírodnú stéviu a dostatok omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú detskému organizmu zdravo sa vyvíjať. 

rybí olej

Zdroj: Shutterstock®

Našim deťom už dnes nemusíme nútiť nechutný rybí tuk na lyžičke, ako si to pamätáme z detstva. Žuvaním 2 kapsúl denne tak získa vaše dieťa dostatočný prísun omega-3 aj bez konzumácie rýb. Kapsuly sú navyše obohatené o vitamíny A, D, E.

 

Odporúčame prečítať:  Srdcovým ochoreniam možno prechádzať

 

 

Viac informácií o OmegaMarine Junior od NaturaMed Pharmaceuticals a možnostiach jeho kúpy nájdete na stránke www.omegamarinejunior.sk

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE