Zmeňte zmýšľanie a životný štýl

V dnešnej rýchlej dobe s veľkým pracovným nasadením, nedostatkom času a hektickým spôsobom života by sme sa mali aspoň na chvíľu zastaviť a zamyslieť nad týmto životným štýlom

 

 

Zabudnite na desiatky plastových fliaš – osvieženie len s jednou fľašou SodaStream


V dnešnej zrýchlenej dobe s veľkým pracovným nasadením, nedostatkom času a hektickým spôsobom života by sme sa mali aspoň na chvíľu zastaviť a zamyslieť nad vlastným životným štýlom.

 

 

Či ste viacčlenná rodina, zatiaľ partneri bez detí alebo single, vždy sa nájde spôsob, ako šetriť. A nielen peniaze, ale napríklad aj kúsok našej planéty. Takúto možnosť ponúka značka SodaStream.

 

 

Zmeňte zmýšľanie a životný štýl

 


Pitný režim je nesmierne dôležitý nielen počas extrémnych a bežných horúčav, ale aj počas celého roka. Dospelý človek by mal vypiť aspoň 2 až 3 l tekutín denne. Ak vám nechutí čistá voda, milujete bublinky alebo len potrebujete občas zmenu, skúste doma vyrobené lahodné nápoje z výrobníkov sódy SodaStream. Je to veľmi jednoduché – začnite využívať pitnú vodu z vodovodu. Prístroje nepotrebujú prístup k elektrickej sieti a môžu vám robiť spoločnosť kdekoľvek. Domov už viac nebudete vláčiť ťažké nákupné tašky plné fliaš. Ušetríte čas strávený v obchode, peniaze, vaše ruky a kríže od námahy.

 

 

Zmeňte zmýšľanie a životný štýl

 


Zelené alternatíva

Okrem zábavy pri výrobe domácich limonád má značka SodaStream aj vážny cieľ – ochranu našej planéty. Fľaša SodaStream je alternatívou k plastovým fľašiam, opakovane ju môžete napĺňať celé tri roky, čím nahradí 2 000 PET fliaš. Jedna náplň bombičky SodaStream vydrží až na 80 litrov nápoja a nahradí 180 plechoviek, neskôr ju stačí naplniť a opätovne používať. S výrobníkmi sódy od spoločnosti SodaStream ušetríte čas strávený v obchode, oslobodíte chrbát a ruky od nosenia ťažkých fliaš a v peňaženke vám zostanú eurá navyše. Fľaša čerstvého nápoja vyrobeného v prístroji SodaStream stojí približne 11 centov.

 

 

Zmeňte zmýšľanie a životný štýl

 


Spoločnosť SodaStream má dlhú tradíciu, bola založená už v roku 1903 a je garantom spoľahlivosti, originality, inovatívnych technológií a dizajnu. Je ekologickou alternatívou k perlivej vode a limonádam bežne predávaným v plastových fľašiach alebo plechovkách.

 


 

Zdroj foto: www.sodastream.sk
4 komentárov
Mirka

Mirka

10.07.2013 11:04

Sodastream mám doma a je to super vec! Množstvo bubliniek si môžem určiť sama, sirupy sú veľmi chutné, môj najobľúbenejší je s príchuťou mojito :)

Vaše meno:

JAN KOMADA

JAN KOMADA

17.01.2014 20:38

mamina ho dostala na vianoce a stále sa robia bublinky parádna a praktická vecička

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

17.01.2014 20:44

priniesol ho syn, ešte cez leto, tak sme ho mali kedy testovať, som veľmi spokojná a sirupy sú vynikajúce, majú nezameniteľnú chuť...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

06.03.2014 21:12

šetríme životné prosredie už nekupujem plastové flaše robíme si sódovku doma

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE