4 tipy, ako si užiť neletné dni v lete

Leto je o prechádzkach naboso vo vyhriatom piesku a o štýlových sandáloch, ktorých nikdy nie je toľko, aby sa nenašlo miesto pre ďalší pár. Ale treba myslieť aj na plán B – búrkovú zálohu na nohy.

 

Keď vás na dovolenke zastihne náhle ochladenie, vietor a zmrákajúca sa obloha, je čas vyloviť z kufra ponožky a uzavretú obuv. A vaše štýlové JA vám určite nedovolí siahnuť po päťročnom modeli vychodených tenisiek neurčitej farby. Práve pre chladnejšie dni, ale aj pre terénne výlety po okolí dovolenkovej destinácie, sa oplatí doplniť letnú módnu výbavu o niekoľko topánkových vychytávok, čo udržia komfort chôdze a v prípade potreby aj teplo.

 

Odporúčame tiež:  Zdravý recept: Smoothie plné energie

 

 

Biele tenisky sú istota, ale prečo neskúsiť niečo iné? 

4 tipy, ako si užiť neletné dni v lete

Zdroj: Shutterstock®

Lososový casual

 

Kožené nazúvačky Lasocki vo farbe, čo perfektne doplní každý pastelový outfit, ponúkajú zvýšené pohodlie vďaka bočným elastickým vsadeniam a kvalitnému prírodnému materiálu zabraňujúcemu nadmernému poteniu nohy.

 

Odporúčame tiež: Dobrodružstvo nepočká! Módny tip pre ženu v pohybe

ccc Lososový casual

Zdroj: Shutterstock®

Správna dvojka

 

Pánskym štýlom inšpirované kožené poltopánky európskej výroby Lasocki s perforovaným povrchom a v tmavomodrom tóne hravo zladíte s džínsami každej dĺžky a typu. A ak to s ladením myslíte fakt vážne, prečo nesiahnuť po podobnom modeli aj pre vášho miláčika? S unisexovým štýlom nie je čo pokaziť.

 

Odporúčame tiež: Šik mamy & juniori: Ako vajce vajcu už neletí!

ccc správna dvojka

Zdroj: Shutterstock®

Hadia žena

 

Čo takto kúsok zlata? Farba slnka je hitom aktuálnej sezóny a letné ulice sa priam kúpu v odlesku metalických detailov na obuvi. Ukážte, že ste ešte o krok vpred a obujte si štýlové poltopánky Jenny Fairy v luxusnej zlatej, ozvláštnené textúrou hadej kože. Biela blúzka, biele nohavice, zlaté šperky ako doplnok, a viac nepotrebujete, aby bolo všetkým jasné, kto je tu dámou.

 

Odporúčame tiež: Workery od CCC – „must have“ kúsok sezóny

ccc hadia žena

Zdroj: Shutterstock®

Safari girl

 

Ak sú vám viac než šaty prednejšie šortky a vzdušné košele, zrejme ste povahou dobrodružka, čo namiesto kabelky balí veci do brašne na foťák a viac než po opálení prahne po zážitkoch. V kožených „papučkách“ v nadčasovom béžovom odtieni vydržíte pátrať po dokonalom zábere hoci aj celý deň. Otlaky nehrozia!

 

Odporúčame tiež:  Ako vyzerajú karmické vzťahy v oblasti lásky?

ccc safari

Zdroj: Shutterstock®

Tip: Toto všetko a oveľa viac nájdete, keď odtrhnete oči (aj keď to bude ťažké) od pultov sandálikov a balerínok. V CCC myslia v lete na každú alternatívu a nenechajú vás v štichu, ani keď sa ochladí. Viac inšpirácií hľadajte na www.ccc.eu/sk

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.08.2016 19:18

tie lososové topánky sa mi veľmi áčia, ja teraz nosim podobne, bezovej farby, sú veľmi pohodlné

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

05.08.2016 14:55

Tie hadie sa mi velmi nepacia ale inak ostatne sa daju i ked to nieje moj styl :)

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

06.08.2016 07:32

CCC - tam kupujem obuv najradšej

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

03.09.2016 21:37

Niet nad pohodlnú obuv a hlavne na dovolenke

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE