Blejzer so štipkou ženskosti: Je aj v tvojom šatníku?

Patríte k tým, ktoré si donedávna mysleli, že blejzer patrí čisto do pánskeho šatníka? Ako ste si už mohli všimnúť, čoraz viac kúskov pánskeho oblečenia nosia práve ženy. Alebo sú to aspoň napodobeniny ich štýlu. Pokiaľ si chcete obliecť blejzer, musíte mu vedieť dodať kvapku ženskosti.

Čo to vlastne je?

Pýtate sa, ako vyzerá blejzer? Predstavte si pánske smokingové sako. Samozrejme, je užšieho strihu, aby sme v ňom neplávali. V podstate sa jedná o dlhšie sako.

Pozri aj: Bežeckú obuv Mizuno milujú profesionálni bežci i hollywoodske hviezdy

ako kombinovať blejzer

Zdroj: Shutterstock®

Ako blejzer nosiť?

Ľahký elegantný dojem docielite vyhrnutými rukávmi. Ak je podšívka inej farby ako samotný blejzer, máte navrch. Oživíte svoj outfit. V kombináciou s džínsami zaiste nič nepokazíte. Táto kombinácia sa výborne hodí na každý deň. Ak nie ste zástankyňou džínsov alebo sa váš šatník skladá čisto z nohavíc, dajte si pozor hlavne na kontrast. V prípade, že idete na večierok alebo večeru a nemáte náladu prísť ako sexi diva, siahnite po čiernej. Čierna s čiernou sa nosí vždy a všade. Bielu blúzku si pri krku ležérne rozopnite, bude to viac sexi. Čipkou alebo saténovou košieľkou rovnako nič nepokazíte, práve naopak získate nádych elegancie.

moderné blejzre

Zdroj: Shutterstock®

Faux pas

Minisukňa s pánskym blejzrom, to sú dve veci, ktoré sa navzájom úplne vylučujú. Ultraženská sukňa účinok pánskeho saka úplne zabije. Kabátik veľkosti XXL nie je tiež správnou voľbou. V žiadnom prípade sa naňho ani len nepozrite! Musí vám padnúť ako uliaty.

farebné blejzre

Zdroj: Shutterstock®

V štýle hviezdy

Blejzer námorníckej modrej farby, biela šifónová blúzka, biele džínsy = čistý, uhladený vzhľad, ktorý pristane každej. Neváhajte však objaviť i vlastné kombinácie. Dôležité je, v čom sa budete cítiť dobre a krásne.

Pozri aj: Pozor na vážny zdravotný problém! Aké sú prejavy podvýživy?

3 komentárov
Leonnie

Leonnie

08.06.2013 23:36

nádhera !!!

Vaše meno:

Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

02.07.2013 09:39

krasne

Vaše meno:

Danka

Danka

17.08.2013 13:22

Doma ho ešte nemám ale páči sa mi :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE