Minimalizmus v šatníku si zamilujete

Čas, ktorý ženy trávia vyberaním správneho oblečenia do práce, na rande alebo dámsku jazdu nebýva častokrát menej než 30 minút. Za tento čas si vyskúšajú niekoľko druhov oblečenia, kým nájdu ten správny.

 

Viete si predstaviť, žeby ste po otvorení skrine mali tento "módny" problém vyriešený do pár minút? Minimalizmus vám v tom pomôže. 

 

 

Minimalistický štýl je založený na niekoľkých základných druhoch oblečenia vo vašom šatníku, ku ktorým potom dopĺňate jednotlivé výrazné prvky. Zabudnite na preplnené skrine a veľké nákupy vo výpredajoch. Pár kvalitných a nadčasových kúskov nahradí desiatky lacných a nekvalitných handier, ktoré nemáte k čomu zladiť. 

 

 

Odporúčame prečítať: Nohavice na traky sú opäť v móde

Minimalistický štýl

Zdroj: Shutterstock®

Minimalistický štýl

Zdroj: Shutterstock®

Prvým krokom k minimalizmu je vyradenie oblečenia, ktoré nenosíte. Zbytočne zaberá miesto v skrini a nakoniec si aj tak vyberiete vždy obľúbenejší kúsok z vášho šatníka. Jednoduché rifle, čierne nohavice, biele tričká a blúzky. Oblečenie, ktoré viete zladiť ku všetkému. 

 

Nemusíte sa báť, že budete vyzerať ako šedá myš. Veľké výrazné náušnice, náhrdelníky, okuliare a iné doplnky vám outfit spestria. Pozor však, aby ste nenosili mnoho výrazných doplnkov naraz, pretože to by znamenalo opak minimalizmu. Ak si tento módny štýl zamilujete, ušetríte nielen množstvo miesta v skriniach, ale aj svoju peňaženku. 

 

 

Odporúčame prečítať: Ozdobte sa na pláž krásnymi náušnicami

Minimalistický štýl

Zdroj: Shutterstock®

Minimalistický štýl

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.pinterest.com

3 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

19.08.2015 11:33

tak toto je moja "parketa"

Vaše meno:

Jana Križanová

Jana Križanová

12.09.2015 16:29

super článok, milujem minimalizmus, nepotrebujem mať plnú skriňu takzvaných módnych výstrelkov, ktoré sa mi aj tak za chvíľku nebudú páčiť a nechápavo budem krútiť hlavou, že na čo som si to vôbec kúpila. Pár kvalitných kúskov, ktoré môžem skombinovať je oveľa lepšie ako skriňa plná veci, ktoré aj tak nebudem nosiť.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.10.2017 14:53

Trendové,elegantne a zároveň veľmi šik. Niet čo vytknúť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE