Módna inšpirácia na leto od celebrít: Ktoré trendy sú dominantné?

Cítiť sa pohodlne a zároveň „ísť s módou“ – o to sa asi pokúšajú mnohé z vás. Inšpirácií z tejto oblasti nie je veru nikdy dosť. Preto sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme zo sociálnej siete Pinterest zaujímavé módne kúsky, ktoré sa zároveň nachádzajú v šatníkoch známych žien, akými sú napríklad: Jennifer Lopez, Jessica Alba, Miranda Kerr, Emily Ratajkowski, Kendall Jenner, Victoria Beckham... Tieto módne inšpirácie sú, samozrejme, zamerané viac na teplejšie dni a leto. Ktorý z trendov vás oslovuje najviac?

Pozri aj: Krásne plavkové trendy 2019: Ako zaručene zažiariš aj pri vode?

Prúžkovaná móda

Zdroj: Pinterest

Pruhované leto

Určite ste postrehli, že mnohé z trendov sa opakujú, čo je výhodou, pretože ak ste módne maniačky, nemusíte až tak často obmieňať šatník. Viaže sa to napríklad aj k pásom, pruhom či prúžkom na oblečení, ktoré sa v lete objavujú na nohaviciach, tričkách či šatách takmer pravidelne. Toto leto sa nemusíte obmedzovať len na pruhy v jednom tóne, ako vidíte na celebritách vyššie, ale bez problémov si doprajte aj viacfarebné prúžkované kombinácie.

Trendy béžová

Zdroj: Pinterest

Béžová je v kurze

Jemná a elegantná zároveň, ale bez problémov aj športová či tzv. základná farba – taká je béžová, ktorou nič nepokazíte, či už na blúzkach, overaloch, šatách alebo nohaviciach. Hodí sa k opálenej pokožke a bude trendy aj toto leto.

Plisované sukne

Zdroj: Pinterest

Plisované sukne

Tieto sukne sa výraznejšie ohlásili o slovo už minulý rok, no tento rok sa posunuli z tzv. „večernej“ módy do bežných dní. Plisované sukne môžete kombinovať nielen s topánkami na vysokých podpätkoch, ale pokojne aj s teniskami a športovejšími kúskami.

Zaujme ťa: Manželia podľa znamení (I. časť): Ktorý je ten najideálnejší?

Letné šaty celebrít

Zdroj: Pinterest

Kvietkovaná klasika

Bez šiat s motívom kvetov by to nebolo to pravé leto. Momentálne sa držia v kurze čo najjednoduchšie potlače s kvetmi. A s dĺžkou šiat sa trápiť nemusíte. Vyberte si tie, v ktorých sa cítite najpohodlnejšie, resp. ich dĺžku zvoľte podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Letné nohavice

Zdroj: Pinterest

Pre nohavicové typy

Široké nohavice s vysokým pásom? Aj to je skvelá voľba pre horúce letné dni, a to najmä pre tie z vás, ktoré dávajú prednosť nohaviciam pred sukňou. Dôležité však je, aby bol materiál vzdušný a strih pohodlný. Tento druh nohavíc ste si mali možnosť všimnúť na viacerých dámach vyššie, no Jessica Alba a Jennifer Lopez dali prednosť pomerne „vojenskej“ farbe.

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

21.06.2019 05:54

Krásne módne inšpirácie!

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.06.2019 17:21

super nápady, niečo odkukám

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

25.07.2019 19:31

béžová farba je elegantná a nadčasová, mám ju veľmi rada

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

08.09.2023 09:00

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE