Módne stálice, ktoré prežijú veky

Móda je rýchla. Často sa mení a to, čo je módne dnes už zajtra neplatí.

 

Existujú však kúsky oblečenia, ktoré prežijú veky a bez problémov sa k nim môžete kedykoľvek uchýliť. Bez akejkoľvek obavy, že by ste šliapli vedľa. Mali by byť súčasťou šatníka každej ženy. Boli, sú aj budú. Pozrite si s nami TOP 5 kusov oblečenia, ktoré prežijú veky. 

 

Malé čierne

 

Nadčasový kúsok. Puzdrové, so správnym strihom, z kvalitného materiálu. Nikdy nimi nič nepokazíte a hodia sa ku všetkému.

 

Nemali by chýbať ani vo vašej skrini. Dĺžka by mala siahať nad kolená, určite by nemali byť kratšie. Čo sa týka doplnkov k nim, perly predstavujú klasiku. S nepriehľadnými pančuškami opatrne, mohli by ste vyzerať prekombinovane. Perfektne k nim vyzerajú kvalitné kožené lodičky, už spomínané perly a kožušinová štóla. Budete za femme fatale. Odvážnejšie dámy môžu prihodiť aj červený rúž. smiley V ten večer budete žiariť!

 

malé čierne

Zdroj: Shutterstock®

Trenčkot

 

Vznikol ako druh plášťa, pôvodne do dažďa. Dĺžka by mala siahať po kolená. Tento kabát je tiež veľmi dôležitým kúskom, ktorý by ste proste mali mať. Niektoré spoločnosti si doslova nárokujú na patent trenčkotu.

 

Prvenstvo však neohrozene patrí firme Burberry, ktorých trenčkot je doslova módna nutnosť. Na výslnie ho priviedla nezabudnuteľná Audrey Hepburn v roku 1961 v snímke Raňajky u Tiffanyho. Nezaobíde sa bez neho žiadna celebrita. Vyrába sa v mnohých farbách a strihoch, ale klasická béžová bude vždy top. Nikdy ním nič nepokazíte. Či už si ho oblečiete k nohaviciam, alebo k sukni. Vždy budete štýlová. A modrená.

trenčkot

Zdroj: Shutterstock®

Džínsy

 

Žiadne otrhané, ani príliš lacné. Kvalitné džínsy, s kvalitného materiálu, ktoré vám budú perfektne sedieť.

 

Stavte na cigaretový strih, ten sadne každej postave. Vyhnite sa príliš moderným slim strihom, zvlášť ak máte pár kíl navyše. Dobré rifle sú proste na nezaplatenie! 

 

Odporúčame prečítať: Keď sivá nie je fádna

džínsy

Zdroj: Shutterstock®

Biela blúzka

 

Tu nie je o čom. Kamarátka každej ženy. Je dobré ju mať. Dobre padnúcu, skombinovateľnú ako s nohavicami, tak so sukňou akéhokoľvek strihu. Je proste všestranným kúskom v šatníku. 

 

Odporúčame prečítať: V pohodlnom outfite

blúzka

Zdroj: Shutterstock®

Kvalitná kožená kabelka

 

Aspoň jedna. Drahšia, kvalitná. Lepšia jedna takáto kabelka, ako 5 fejkových. K dostaniu je mnoho strihov, mnoho farieb. Nutnosťou je čierna. Je však dobré vlastniť aj béžovú, alebo tmavomodrú. Koža vám zaručí kvalitu, nepremokavosť a štýl. Nikdy nevyjde z módy a vždy bude považovaná za top kúsok. Jej kúpu určite neoľutujete, aj keď nebude lacná.

 

Milé čitateľky, máte nejaké svoje TOP kúsky oblečenia, ktoré prežili, alebo prežijú s vami dlhú dobu?

 

kabelky

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

thinkstockphotos.com

instagram.com
pinterest.com
1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

08.03.2015 15:44

presne tak sú to všetko nadčasové kúsky mám kabelku už 30 rokov hnedú koženú a je stále ako nová a IN

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE