Módne tipy Daniely Peštovej: Na toto sa vždy oplatí staviť karty

O kom inom by sa mohlo v našich končinách hovoriť ako o módnej ikone, ak nie práve od Daniele? Dlhonohá blondína, ktorá sa viac, ako tri desaťročia pohybuje vo svetovom modelingu, stále vie zaujať. Danielu milujú svetoví dizajnéri, fotografi, stále boduje v reklamných kampaniach a aj na titulkách magazínov. Jej krása naďalej dokáže presviedčať o tom, že nezáleží na tom, koľko máte rokov, predsa len je to číslo, na ktoré by ste sa nemali upierať. Naopak. Aj na prahu päťdesiatky môžete konkurovať o polovicu mladším. Daniela vám ukáže, ako na to a dá vám svoje módne tipy.

Hrajte sa

Kombinujte neskombinovateľné. Fialová so žltou? Prečo nie! Ide to. Aj v tomto veku. Nezáleží na tom, akú farbu si chcete obliecť, ale skôr aký tón zvolíte. V tomto prípade vidieť, že najlepšou cestou je vybrať sa po tlmenejších farbách. Žiadne žiarivé neónky. 

Pozri tiež: TOP 5 trendov sezóny: Čo nesmie chýbať v šatníku podľa 5 známych Sloveniek?

Na doplnkoch záleží

Určite ste to už počuli minimálne stokrát. Ale je to naozaj pravda. Doplnky dokážu urobiť veľa. Jedna výrazná kabelka s kovovými prvkami a červený rúž úplne zmenia váš styling. A aj v tom prípade, ak máte na sebe len obyčajné biele tričko a džínsy. 

Nezabúdajte na dievčenskosť

Aj keď vám je cez 30, 40 či 50 rokov, stále by ste mali myslieť aj na svoje dievčenské ja. Nebojte sa preto siahnuť aj po jemnej ružovej. Táto farba predsa nie je len pre malé dievčatá, ale aj pre zrelé ženy. Kombinácia praktického overalu a baby ružovej je ako stvorená na tieto dni. Tak smelo do toho!

Femme fatale

Look, ktorý by mala mať v šatníku každá žena. Jeden taký, ktorý podčiarkne vašu ženskosť, vaše zbrane. Žiadne mini alebo hlboké výstrihy to nemusia byť. Voľte rafinovanejšiu cestu. Rovnako ako Daniela. Midi šaty kopírujúce vaše krivky a ešte k tomu v koženom prevedení sú zásahom do čierneho. 

Pozri tiež: Sukne na leto: TOP kúsky, ktoré by mala mať v šatníku každá z nás!

Šperky

Ďalšia nevyhnutná vec. Samozrejme, nemusí isť o mega luxusné kúsky. Postačia aj jemné retiazky, korálky... Dôležité je iné - vrstvenie. Noste čo najviac jemných šperkov. Nebojte sa toho. Aj počas bežného dňa – do práce, na radne, na kávičku. Pôsobí to veľmi štýlovo a žensky

6 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

07.09.2020 06:22

Inšpiratívne tipy!

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

07.09.2020 17:13

Daniela je kočka...

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

08.09.2020 09:35

krásne

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

08.09.2020 22:50

Daniela je krásna žena a má vkus.Páči sa mi jej štýl...A s Paľom Haberom tvoria pekný pár :-)

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

06.10.2020 15:20

Daniela má neskutočne dobrý vkus! Jej outity sú perfektné!

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

12.06.2022 20:42

Vždy vyzerá skvelo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE