Sukne na leto: TOP kúsky, ktoré by mala mať v šatníku každá z nás!

Nechceme zakríknuť, ale asi sme sa konečne dočkali teplých slnečných dní, ktoré si žiadajú oholiť si nohy a vytiahnuť zo skrine všetky sukne. Tie sú na leto ideálne, pretože sú ľahké, vzdušné a pohodlné na nosenie. No tento rok to nie je o hocijakých sukniach. Aj v tomto roku k nám prišli trendy, ktoré sa oplatí sledovať a podľa toho si zaplniť svoj šatník. Keď aj vy patríte k tým, ktoré sukne milujú a nedajú na ne počas leta dopustiť, tak si doplňte svoj letný šatník o nové kúsky, ktoré sú trendom tohto leta. Aké sukne by vám teda nemali chýbať v šatníku túto sezónu?

Pozri aj: Najkrajšie druhy orchideí: Ktoré si nájdu miesto aj u teba doma?

zavinovacia sukňa

Zdroj: pinterest.com

Zavinovacia sukňa

Možno sme boli doposiaľ zvyknuté na to, že sa tento typ sukní nosil prevažne na plavkách. Ako také pareo, ktoré si stačilo ovinúť okolo seba. Zavinovacie sukne však môžete vyvetrať aj na prechádzke mestom. Pôsobia ležérne, preto sa v nich budete cítiť veľmi príjemne. Hodia sa k ním tenisky, espadrilky i sandále či šľapky. Kombinácia je len na vás.

plisovaná sukňa

Zdroj: pinterest.com

Plisovaná sukňa

Tie sú trendom už od jari a ani v lete sa ich nemusíte vzdávať. Sú žiadaným kúskom tejto sezóny, pretože sú elegantné a sofistikované zároveň. Môžete ich vytiahnuť na prechádzku, ale aj rodinnú oslavu či dokonca svadbu – stačí ich len skombinovať s čipkovaným „bodyčkom“ alebo saténovým tielkom a elegantný outfit je na svete. Je to v podstate nadčasový kúsok, ktorý sa v šatníku nestratí ani počas jesene.

nariasená sukňa

Zdroj: pinterest.com

Nariasená sukňa

Ide skôr o netradičný strih, ktorý nie je taký bežný, ako by sme si mysleli. S nariasenými látkami sme sa stretávali predovšetkým pri blúzkach, no toto leto sa takéto spracovanie začne objavovať aj pri sukniach. Sú vhodné skôr pre tie, ktoré majú rady bohémsky štýl.

letná kvetinová sukňa

Zdroj: pinterest.com

Kvetiny sa opäť vracajú

Myslím, že kvetinové vzory tu boli vždy a len tak ľahko sa ich nezbavíme. Kvetinová potlač na akejkoľvek sukni vyzerá zaujímavo, preto ide o ďalší letný must-have kúsok, ktorý by ste mali mať v skrini. Predovšetkým vintage kvety s odvážnejšími a výraznejšími farbami zaujmú aj vaše okolie.

tenisová sukňa

Zdroj: pinterest.com

Niečo pre tenistky?!

V poslednom rade môžete oprášiť aj svoju tenisovú sukňu, ktorú už zopár rokov ukrývate v skrini. Tenisové sukne sa totižto neobjavujú len na kurtoch, ale čoraz častejšie aj na ulici. Instagramove influencerky doslova z tohto trendu šalejú a snažia sa prísť na najlepšiu možnú kombináciu. S čím by ste túto sukňu skombinovali vy?

Pozri tiež: Pozor na vážny zdravotný problém! Aké sú prejavy podvýživy?

1 komentár
Katarína Konečná

Katarína Konečná

02.07.2020 10:29

som rada, že sa vrátili plisované sukne, mala som asi tak pred 30-rokmi takú krásnu bledomodrú

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE