Prísna kráľovská móda: Čo Kate a Meghan musia a čo nesmú?

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton ukázala, že má skvelý vkus už dávno predtým, ako sa privydala do kráľovskej rodiny. Odkedy však pred niekoľkými rokmi nastúpila na sled kráľovských povinností, môžeme pozorovať jej módne kreácie každý jeden deň.

 

Aj keď Kate má jedinečný štýl, existuje určitá kráľovská etiketa, ktorá jej nedovoľuje nosiť len tak čo sa jej zachce. Kate má však šťastie, pretože v tom už dlho nezostane sama. Prísna kráľovská móda a jej pravidlá sa budú od mája týkať aj herečky Meghan Markle, ktorá sa vydá za princa Harryho.

 

Zaujme ťa: Najnovšie zásnubné fotografie kráľovského páru ťa zaručene dojmú!

kate middleton a meghan markle

Zdroj: Shutterstock®

Hlavne konzervatívne

Kate by sa nám mala o čom posťažovať najmä v manikúre. Všimli ste si na nej niekedy nejaký výrazný lak na nechty? My nie! A má to svoj dôvod, ktorým je kráľovná, ktorá si žiadne pestré farby na nechtoch ženskej časti svojej rodiny neželá. Takže sa Kate môže rozlúčiť aj s aktuálnym najhorúcejším trendom, ktorým sú niekoľkofarebné nechty na rukách…

 

Kráľovná má svoj názor aj na holé nohy. V jej prítomnosti, ale aj na iných príležitostiach, by Kate a ani Meghan nemali nosiť šaty bez priehľadných pančušiek. Okrem toho by sa mali vyhýbať aj nohaviciam, ktoré na šľachtičných vidíme naozaj len zriedka, asi keď má Alžbeta dobrú náladu.

outfity Kate Middleton

Zdroj: Shutterstock®

Topánkové pravidlá

Ani topánky nie sú úplne bez obmedzení. Kate, ktorá miluje plné podpätky, sa ich musí pred kráľovnou úplne vzdať. Aj keď by ich nemala nosiť, občas si ukrojí chvíľku času pre seba… Okrem toho balerínky či iné ploché topánky nie sú pre vojvodkyňu ani kráľovnú vhodné.

 

Kate ich vidíme nosiť len málokedy a aj to len v prípade, že sa venuje nejakej fyzickej aktivite. Výška podpätku musí byť tak akurát. Ani nízka, ani vysoká, a to pre pohodlnosť.

 

Pozri aj: Ako sa zbaviť brušného tuku? Tieto cviky sú zárukou úspechu

večerné róby Kate Middleton

Zdroj: Shutterstock®

A to nie je všetko

Prísna móda kráľovnej a žien v jej okolí má mnoho ďalších pravidiel. Napríklad si Kate nikdy nedáva dolu kabát, aj keby jej bolo extrémne teplo, vždy má v rukách malú listovú kabelku, aby sa chránila pred davmi ľudí, ktoré jej chcú podávať ruky, čo nesmie opätovať.

Kate Middleton oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

Kate sa musí ďalej vyvarovať aj miešaniu rôznych farieb spolu, väčšinou je jej outfit zladený do odtieňov jednej alebo príbuzných farieb. Klobúk nesmie byť príliš veľký ani príliš malý a keď má Kate drdol, väčšinou si ho poisťuje neviditeľnou sieťkou na vlasy!

7 komentárov
Marta Bujdošová

Marta Bujdošová

14.03.2018 07:59

nezavidim jej

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

14.03.2018 11:08

to je krutá daň za postavenie, nezávidím, nezávidím ani známym ľuďom, ktorých s obľubou hodnotí módna polícia, prenasledujú novinári, aj keď im niekedy sami dávajú príčinu

Vaše meno:

benynka

benynka

14.03.2018 11:36

Kým sú mladé tak im tento konzervatívny typ oblečenia aj pristane, ak budú staršie, bude im pridávať roky. A sú povolania kde je predpísané oblečenie, napr. sa nesmie chodiť bez pančúch, s holými ramenami a v sandálkach.

Vaše meno:

Lenka Meravá

Lenka Meravá

14.03.2018 22:04

Kate vyzera vzdy ako najvacsia dama. Velmi sa mi paci jej styl

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

17.03.2018 00:45

Majú to ťažké ale zvládajú to s noblesou..

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

21.03.2018 18:37

Kate je vždy perfektne oblečená

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

30.03.2018 20:21

Myslím, že to s tou kráľovskou rodinou a nastávajúcou svadbou preháňajú...sú aj dôležitejšie veci na svete

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE