Inšpirácie: Kalendár Pečieme s láskou 2016

Ani tento rok nesmie chýbať na stene vo vašej kuchyni nový kalendár Pečieme s láskou 2016. Každý mesiac vás bude k pečeniu inšpirovať nový vynikajúci recept s krásnou fotografiou, ktorá správne navnadí vaše chuťové poháriky.

 

Súčasťou kalendára je aj bonus vo forme menoviek a ozdobných krúžkov na obrúsky, vďaka ktorým bude vaše stolovanie ako od profesionálov.

 

 

Kalendár pre každú kuchyňu

 

Mnohí si myslia, že pripraviť chutný dezert ako od profesionálov, je priam nemožné. Dobrý recept však prevedie úskaliami pečenia každú gazdinku. S kalendárom Dr.Oetker máte po ruke hneď 12 úžasných receptov, detailne popísaných a neodolateľne nafotených. Potešte seba alebo svojich blízkych jedinečný zákuskom, inšpirovaných jednotlivými mesiacmi v roku. Preto neváhajte a skrášlite si vašu kuchyňu novým kalendárom Pečieme s láskou od Dr.Oetker vo vylepšenom, modernom dizajne. 

 

Odporúčame tiež:  Prvá čerstvá citrónová kôra od Dr.Oetker​

kalendár Pečieme s láskou 2016

Zdroj: Shutterstock®

Všetky recepty v kalendári sú overené odborníkmi zo Skúšobnej kuchyne Dr.Oetker. Tie, ktoré sa vám budú páčiť najviac, si môžete jednoducho vystrihnúť a založiť do šanóna pre ďalšie použitie. Ako bonus sú súčasťou kalendára aj menovky na stôl a krúžky na obrúsky. Vďaka nim budú vaše dobroty servírované ako u profesionálov.

 

Spoločné chvíle s rodinou či blízkymi priateľmi sú tie najkrajšie. Vychutnajte si ich plnými dúškami, s lahodnými dezertmi na stole. Práve zákusok, upečený s láskou, je ten najkrajší dar. Spravte si aj zo všedného dňa výnimočnú príležitosť.

 

Kalendár Pečieme s láskou je možné si zakúpiť prostredníctvom e-shopu na www.oetker.sk v cene 2,79 EUR + poštovné a balné. V e-shope Dr.Oetker nájdete i ďalšie produkty z edície Pečieme s láskou. 

 

Odporúčame tiež:  Pitný režim chutne aj bez zbytočných kalórií

 

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.12.2015 07:57

kalendare s receptami mam rada

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

14.12.2015 17:06

jej, ten je určite dobrý

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE