TEST: DAYLONG slnečná ochrana a gél po opaľovaní

Možno si mnohé poviete, čo tu v apríli straším s opaľovaním, resp. s ochranou proti slnku, no verte, že už teraz je slniečko dosť intenzívne, a pred každým vyjdením z domu či bytu by ste sa mali poriadne ponatierať! Ja som s tým už veru tiež začala, a tieto dnešné recenzované produkty využívam najmä v čase, ktorý trávim v záhrade.

 

DAYLONG značka sa tu u nás na webe už niekedy v minulosti objavila, avšak ja som mala možnosť spoznať ju až teraz. A možno by si zaslúžila oveľa viac reklamy, nakoľko keby nie je tohto webu, sama by som o nej netušila, a to po internete brázdim kade-tade...

daylong-regular

Zdroj: Shutterstock®

DAYLONG ponúka vysokokvalitné produkty slnečnej ochrany pre všetky fototypy a do prostredia s rôznou intenzitou slnečného žiarenia. Všetky produkty vyrába švajčiarky odborník na dermatológiu - firma Spirig. Ja teraz používam Regular SPF 15(stredná ochrana) a chladivý gél po opaľovaní.

daylong-15

Zdroj: Shutterstock®

Daylong Regular SPF 15 s Lipozomálnou slnečnou ochranou - LÓCIO obsahuje Aloe vera a vitamín E. Má ľahučkú štruktúru, čiže sa jednoducho rozotiera, rýchlo vstrebáva a nezanecháva na tele lepivý pocit. Je vodeodolný a navyše vhodný i pre použitie na tvár. Jediné čo by som chcela podoknúť, že balenie mohlo byť pokojne väčšie keďže 100ml sa celkom rýchlo pri pravidelnom používaní spotrebuje...

 

Napriek tomu, že je v popise písané, že neobsahuje parfém, ja tam nejakú tú jemnú vôňu cítim. Niekto vyslovene vyhľadáva neparfumované produkty, ja som však úplny opak, a som veľmi rada, keď produkty pekne voňajú!

daylong-after-sun

Zdroj: Shutterstock®

Okrem prípravku naneseného cca 20 min. pred vystavením sa slnku, je veľmi dôležitá i starostlivosť po samotnom opaľovaní. K tomu mi momentálne slúži tento príjemne chladivý gél, ktorý obsahuje panthenol a glycerín, ktoré sú pre pokožku iba prospešné!

 

Tu už skutočne platí, že produkt nijako nevonia, takže mne trošku nejaká tá príjemná aróma chýba... Ale rada by som Vám dala tip - i keď neviem, či to nejako neškodí produktom tohto typu, no ja si v lete, keď sú totálne horúčavy, dávam mlieko, v tomto prípade to bude gél po opaľovaní do chladničky, a potom sa na mne doslova roztápa počas nanášania, je to paráda - určite vyskúšajte :))

daylong-gel

Zdroj: Shutterstock®

Rovnako ako predošlý produkt, aj tento je vhodný i na tvár, v čom ja osobne vidím ďalšie plus. Gél po opaľovaní už má aj väčšie balenie(200ml), čo je podstatne lepšie... A pre mňa v lete nie je lepší pocit ako vtedy, keď si rozpálené telo od slnka natriem niečím chladivým - veď to iste poznáte :)) 

daylong-produkty

Zdroj: Shutterstock®

Galéria -

5 komentárov
Miloslava Ištvánová

Miloslava Ištvánová

30.04.2015 20:10

Vyzerá byť dobrý - keď pôjdem na dovolenku, vyskúšam ho

Vaše meno:

Marta Hollá,st

Marta Hollá,st

05.05.2015 16:58

Škoda, že moja pokožka túto značku nemusí...

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

24.07.2015 09:22

skvelé sú :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:23

ten gél nemám ale trebalo by si ho zakúpiť :)

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

04.10.2021 13:31

Super značka kozmetiky na opaľovanie :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE