Expertka Victoria Boutenko a jej zelené smoothie

Victoria Boutenko svojimi knihami a workshopmi mení a zlepšuje životy ľudí po celom svete. Jej najnovšia kniha Zelené smoothie. 7-dňový detox v sebe spája liečivú silu zelených rastlín, chutné nové recepty aj návod na 7-dňový detox.

 

Victoria Boutenko hovorí:


Keď na prednáškach spomeniem kumuláciu toxínov v našom tele, ľudia sa k tomu neraz stavajú dosť nedôverčivo. Čo za toxíny? Väčšina ľudí si nevie predstaviť, že celé kilá toxických látok sa v nás nahromadia veľmi rýchlo. Napríklad taká soľ. Keď si jej štipku pridáte do polievky, vyzerá to ako zanedbateľné množstvo. A keď sa rozpustí v jedle, akoby jej ani nebolo. Uvedomte si však to množstvo balení soli, čo nakúpite v priebehu roka. Spolu to veru váži dosť. A popritom konzumujete ešte aj cukor, Keď zrátate len svoje denné dávky soli a cukru, zistíte, že sú to za rok celé desiatky kíl.

 

Navyše, okrem drobných dochucovadiel konzumujeme kvantá produktov, čo cukor obsahujú: koláče, keksíky, cukrovinky, no aj kečupy, chrumky, chlieb, polievky, cereálie, arašidové maslo, ochutené mäso, šalátové dresingy a podobne.

 

Odporúčame tiež: 160 gramová diéta. Viete, ako funguje?

 

 

Je Zelené smoothie. 7-dňový detox poteší skúseného vyznávača smoothie aj začiatočníka. Obsahuje základné informácie, ale aj detailné fakty o potenciáli zelených rastlín, analýzach pitnej vody a vitálnych látkach potrebných pre život. Kniha je podporená skúsenosťami ľudí z Boutenkovej workshopov zahŕňa rady a informácie o výžive a recepty na 7-dňový detox.

 

 

Bez schopnosti kriticky uvažovať máte oveľa menej šancí tešiť sa zo skvelého zdravia,“ tvrdí odborníčka na zelené smoothie Victoria Boutenko. „Samozrejme, sem-tam sa nezaobídete bez rád a asistencie zdravotníkov, zdôrazňujem však, že najmä vy ste tou osobou, ktorá musí mať hlavné slovo v kľúčových rozhodnutiach týkajúcich sa vášho zdravia, pretože vaša pohoda by mala byť jednou z najvyšších priorít vášho života.“


Preto odporúča – myslite kriticky. Rozmýšľajte a zvažujte, čo vyskúšate a ako sa budete stravovať.

 

 

Odporúčame tiež: Vilo Habo a jeho obľúbené recepty

 

 

Vyskúšajte RECEPT na zelené smoothie SLADKÝ SMARAGD:

 

Zmiešajte 2 šálky hroznových bobúľ (bez zrniek), 3 ošúpané kivi, 2 banány, ½ hlávky červeného listového šalátu a 2 šálky vody. Rozmixujte.

Na zdravie. 

 

Zelené smoothie. 7-dňový detox

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

01.02.2016 11:20

zeleninovo ovocné smoothie je najlepšie :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.02.2016 13:16

vyzera krasne,snad aj chut bude taka,smoothie mam rada bud ovocne alebo kombinovane

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

01.02.2016 14:58

toto vyzerá veľmi zdravo :-) už len to ochutnať

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

26.02.2016 19:35

smoothie vyzerá dobre a je hlavne zdravé:-)

Vaše meno:

Katarína

Katarína

08.03.2016 10:33

Skúšala som smoothie Sladký Smaragd a bolo to celkom dobré.

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

21.07.2016 12:44

Niečo pre mňa :)

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

06.11.2021 08:10

Všetko zelené je veľmi zdravé, napr. taká spirulina, chlorella, moringa, zelený jačmeň, ktoré sa tiež skvelo hodia do smoothie :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE