Súťaž o darčekový poukaz na thajskú orientálnu masáž Aroma oil

Doľahla už aj na vás? Únava, kvôli ktorej vaša produktivita klesá a nálada tiež? Alebo na vás pôsobí stres z práce či okolia? Tak v tom prípade máte skvelý dôvod na to, aby ste „vypli“ a užili si relax a ničnerobenie, vďaka ktorému si takpovediac dobijete baterky a prídete na iné myšlienky. Nepochybujeme o tom, že každý z nás má svoj vlastný spôsob relaxu. Ale čo tak skúsiť náš tip? Naším zaručeným relaxom je celotelová thajská masáž, ktorá vás príjemne uvoľní a naladí na nasledujúce jesenné dni.

Orientálna masáž celého tela, od končekov prstov na nohách, až po korienky vlasov. Ide o relaxačnú formu thajskej masáže, pri ktorej sa používajú špeciálne aromatické oleje s blahodarnými účinkami na pokožku a zároveň je na akupresúrne body vyvíjaný miernejší tlak.

Thajská terapeutka sa systematicky venuje každej časti tela. Procedúra začína postupným premasírovaním dolných končatín, ktoré je zakončené príjemným pretiahnutím a uvoľnením jednotlivých prstov. Pokračuje masážou chrbtových svalov. Na záver sa masérka sústredí na tlakovú masáž temena hlavy a tváre, už bez oleja. Ide o najefektívnejšiu formu relaxácie a regenerácie, napomáhajúcu k odstráneniu únavy, nahromadeného stresu a napätia organizmu.

Darujte sebe alebo svojim blízkym výnimočný darček! Doprajte im zážitok dokonalej relaxácie a venujte kúsok exotického Thajska, kde sa neponáhľa a kde stres či zlá nálada miznú pod hrejivými úsmevmi.

 

Súťaž o darčekový poukaz na thajskú orientálnu masáž Aroma oil

v hodnote 53 €

 

Súťažíme od 19.10. do 2.11.2018

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Zdenka Forrová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

5 komentárov
Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

19.10.2018 12:26

wau super poukaz

Vaše meno:

Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

21.10.2018 07:58

bolo by to super, chýba mi masáž

Vaše meno:

Alžbeta Stanková

Alžbeta Stanková

21.10.2018 09:07

masáž by bola skvelým darčekom k mojim narodeninám!

Vaše meno:

Vladimír Ťahún

Vladimír Ťahún

22.10.2018 07:53

Masáž by moju manželku určite potešila.

Vaše meno:

Miška Hazuchová

Miška Hazuchová

30.10.2018 17:46

TOP :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE