Súťaž o pleťové krémy Payot vytvorené k 100.výročiu značky

Viete, ktorá kozmetická značka patrí k francúzskej klasike, používa od svojho počiatku byliny a necháva sa inšpirovať baletom? Že je to nezvyklé spojenie? Tu je len čriepok z jej bohatej histórie.

Meno PAYOT má začiatky v roku 1920 a nosila ho jedna mimoriadna žena s neobyčajne silnou vôľou a predstavivosťou: Dr. Nadia G. Payot. Ako jedna z vôbec prvých ženských doktoriek minulého storočia urobila veľa pre nezávislosť žien a pre ich sebavedomie. Veľmi rýchlo zatúžila vložiť svoje vedecké a botanické vedomosti do odbornej starostlivosti o pleť, ktorú celú založila.

V mladosti so svojim mužom často cestovala a nie je náhodou, že sa práve New York stal javiskom pre jej životné stretnutia. Osudové priateľstvo s vtedajšou svetovou superstar – ruskou primabalerínou Annou Pavlovovou – vydláždilo jej ďalšiu cestu k vlastnej značke. Po tomto stretnutí Nadia Payot rýchlo pochopila, že ak telo trénované cvičením môže zostať mladé a dokonale tvarované, prečo by to isté nemalo platiť aj pre tvár? Tieto jednoduché pozorovania viedli mladú vizionárku k návrhu a vytvoreniu exkluzívnej techniky masáže tváre, vďaka ktorej získala medzinárodnú povesť a dodnes, aj po 100 rokoch, sa používa v kozmetických salónoch PAYOT po celom svete: slávna 42 ťahová masáž.

Okrem masáže vytvorila Dr. Payot množstvo unikátnych kozmetických prípravkov, ktoré pôsobia v kombinácii so špecifickou aplikačnou technikou. Nadia Payot komponovala množstvo unikátnych kozmetických produktov, ktoré pôsobia v synergii s aplikačnými technikami. Legendárne mená ako Créme N°2, Pâte Grise pre aknóznu pleť alebo Nutricia vznikla pod jej rukami a ich receptúry pomáhajú ženám na celom svete dodnes.

A dnes môžu pomôcť aj vám, pretože sme si pre vás pripravili súťaž o 3 kazety tých najlepších pleťových krémov vytvorených práve pri príležitosti 100. výročia značky. LES ESSENTIELLES - limitovaná edícia pleťových krémov obsahuje – Pate Gris Nuit, Blue Techni Liss Jour, Hydra24 + Crème Glacée a My Payot Jour. 

 

Súťaž o pleťové krémy Payot vytvorené k 100.výročiu značky

Správnu odpoveď nájdete tu: eshop.payot.sk

Súťažíme od 27.8. do 10.9.2020

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

iveta škoríková

Zuzana Pajdlhauserová

Michaela Vrbjarová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

1 komentár
Katarína Tomašovičová

Katarína Tomašovičová

30.08.2020 13:09

Kazeta vyzerá krásne, výhra by ma veľmi potešila, zatiaľ som mala možnosť vyskúšať krém na citlivú pleť CRÈME N°2 NUAGE

Vaše meno:

Božena Pecárová

Božena Pecárová

06.09.2020 01:01

Zapojila som sa do súťaže o Eucerin, už je po lete, výhru som zatiaľ nedostala, ale beriem to tak, že na tieto výhry nie je nárok, pekný deň.

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE