Vyhraj 2x ENVY Therapy® Vitaboost C Concentrate v hodnote 59 €

Mnohé sa sťažujeme na nejednotný tón pleti, škvrny na tvári (pigmentové škvrny) a ďalšie nedokonalosti, ktoré jednoducho prekryjeme make-upom a príčinu ich vzniku neriešime. Čo je skutočná chyba, pretože všetky nedokonalosti pleti samé od seba nezmiznú. Práve preto je načase zaradiť do starostlivosti o pleť vitamín C. Tento vitamín patrí k legendárnym zložkám, ktoré naozaj fungujú, preto sa v kozmetickom priemysle využívajú aj dnes.

Nerovnomerný tón pleti, drsná textúra, jemné línie, jazvy po akné, mdlá pleť... – môžete mať akékoľvek problémy s pleťou, no riešenie je jedno a je veľká šanca, že vám pomôže práve spomínaný vitamín C. Ide o silný antioxidant, ktorý dokáže neutralizovať voľné radikály. Vďaka svojim antioxidačným účinkom pomáha pri prirodzenom regeneračnom procese pokožky, ktorý v pokožke pomáha opraviť poškodené bunky.

Rovnako, ako je vitamín C prínosný pre náš imunitný systém, tak je prínosný aj pre našu pleť. A neobmedzuje sa len na svoje antioxidačné účinky. Vitamín C má totižto množstvo ďalších liečivých účinkov. Vitamín C je základným vitamínom, ktorý je potrebný pre tvorbu kolagénu v pokožke. Ten zabezpečuje jej pružnosť, vypĺňa jemné línie a predchádza predčasnému starnutiu pleti. V druhom rade tento vitamín disponuje vlastnosťou, ktorá inhibuje produkciu melanínu v pokožke, vďaka čomu dochádza k „odfarbeniu“ pokožky, a tým k zmierneniu hyperpigmentácie pokožky. Pri lokálnom použití teda môže byť vitamín C vysoko nápomocný pri zmierňovaní viditeľnosti tmavých škvŕn. Vitamínu C tiež nemožno uprieť jeho rozjasňujjúce účinky, vďaka ktorým pleť pôsobí zdravšie, živšie a prirodzenejšie. Dostatok vitamínu C zabraňuje zaneseniu pokožky, redukuje jej sčervenanie, pokožka ostáva hydratovaná a jemná.

Ak sme vás dostatočne presvedčili o kvalitách vitamínu C a jeho vplyve na pokožku, tak sa zapojte do súťaže o 20 % koncentrát vitamínu C –  Vitaboost C Concentrate od ENVY Therapy®. Intenzívny koncentrát vitamínu C pokožku rozžiaruje, podporuje tvorbu kolagénu, pleť zjemňuje a zjednocuje jej farebný tón. Pri dlhodobom používaní vyhladzuje vrásky. Koncentrát vitamínu C je vynikajúcim doplnkom na domácu starostlivosť o pleť. Dôkladne ju chráni a vyživuje.

 

Vyhrajte 2x ENVY Therapy® Vitaboost C Concentrate v hodnote 59 €

 

Správnu odpoveď nájdete tu: www.envytherapy.com

Súťažíme od 20.09 do 04.10.2019

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Júlia Lomnická

Júlia Dominová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE