Ako si poradiť pri výbere svadobného daru?

Pre tie z vás, ktoré sa už vydávali, ale i možno pre tie, ktoré táto radostná udalosť ešte len čaká je nechcený svadobný dar nočnou morou.

 

Najmä vtedy keď si teta Etela zmyslí, že vás určite poteší vyšívaný tyrkysový obrus na ešte neexistujúci stôl s rozmermi 150x80 centimetrov.

 

Prípadne paplóny, ktoré vám vaša babička uschovala z čias vášho narodenia.  

 

Plánovať svadbu nie je iba o zháňaní správneho romantického miesta na obrad, hľadanie najlepšieho DJ-a alebo vyberanie lahodného menu, ktoré poteší všetky hladné krky svadobčanov. Je to i o správnom informovaní hostí o daroch, ktoré chcete a ktoré naopak nie.

svadobné dary

Zdroj: Shutterstock®

Rýchly a jednoduchý spôsob je vlastná webová aplikácia, na ktorú si s potenciálnym manželom spíšete zoznam potrebných vecí, ktoré vás potešia ale zároveň ich po obdarovaní nehodíte do koša. Tento online zoznam môže byť úplne jednoduchý alebo naopak s detailmi o type, farbe, značke a cene výrobku. Princíp spočíva v zapísaní sa pod konkrétny dar, pričom ako sa hovorí, kto prv príde, ten prv melie. Čiže ak sa vaša svokra zapíše pod konkrétnu vec ako prvá, nikto z rodiny či priateľov ju už nepredbehne. 

svadobné dary

Zdroj: Shutterstock®

V kurze sú samozrejme stále aj peniaze. I tento dar však môžete ozvláštniť a urobiť ho originálnym. Bankovky môžete napríklad zrolovať do roličky a vložiť ich do injekčnej striekačky. Keď pridáte vtipný nápis, určite sa mladomanželia potešia. Iný spôsob darovania peňazí je rozmeniť bankovky na mince a dať ich do truhly v štýle pirátov z Karibiku. Ak sú naopak mladomanželia vášniví cestovatelia, môžete im podarovať mapu s nalepenými bankovkami. Tvorivosti sa medze nekladú a inšpirovať sa môžete kdekoľvek nielen záľubami budúcich manželov.

rozbaľovanie svadobných darov

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

26.05.2021 18:42

Mladomanželov asi najviac potešia peňažné dary, tak si budú môcť kúpiť niečo podľa svojich predstáv, keď už tak niečo skôr iba na pamiatku :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE