Farbám bude v roku 2015 kraľovať zemitá vínovočervená Marsala

Pantone Color Institute vyhlasuje každoročne v decembri kráľovnú farieb na nasledujúci rok. Dizajnéri a zástupcovia značiek s medzinárodnou pôsobnosťou zvolili na rok 2015 zemitú vínovočervenú v odtieni Marsala.

 

Na pultoch obchodov sa začínajú objavovať nové štýlové kúsky a výnimkou nie je ani svet kozmetiky.

 

 

 

Zvodná, no zároveň jemná

 

„Zemitá vínovočervená je jemná, sofistikovaná, zvodná a štýlová. Svojimi vlastnosťami je jednoducho aplikovateľná do módy, kozmetiky, dizajnu, nábytku či interiéru všeobecne,“ myslí si Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka Pantone Color Institute. Vkusný odtieň červenohnedej farby evokuje tiež pocit bohatstva a tepla. Podľa odborníkov z inštitútu sa perfektne vyníma na štruktúrovanom povrchu, a  je teda ideálnou voľbou pre koberce či čalúnený nábytok. Zaujímavým ozvláštnením interiéru môže byť aj v minimalistickom ponímaní vo forme doplnkov. V oblasti módy sa stane farbou, ktorá by nemala chýbať v žiadnom šatníku. 

licenie-vo-farbe-roka-kamzakrasou-1

Zdroj: Shutterstock®

Štipka rafinovanosti

 

Rafinovanú vínovočervenú si môžete dopriať prostredníctvom produktov značky Dermacol na pleti, perách, očiach či nechtoch. Stačí malá dávka fantázie a chuť experimentovať. Tento odtieň zakrátko zmení každú ženu na zmyselnú dámu a dopraje jej pocit výnimočnosti.

 

Zemitá vínovočervená je veľmi zmyselná. Je len na vás, či ju použijete ako hlavný prvok líčenia, alebo ňou vytvoríte zaujímavý detail,“ hovorí vizážista Dermacol Tomáš Vida.

 

Pery

 

Aj počas bežného dňa môže každá dáma vyzerať elegantne a luxusne. Ozvláštnite každodenný minimalistický vzhľad vínovočervenou na vašich perách a dodajte tak svojmu vzhľadu pôvab. Vyskúšajte napríklad novinku značky Dermacol, dlhotrvajúcu farbu na pery 16H Lip Colour v odtieni č. 6, vďaka ktorej nalíčenie vydrží celý deň. 

farba roka 2015 dermacol

Zdroj: Shutterstock®

Oči

 

Oči sú často prvým detailom na ľudskej tvári, ktorý si okolie všimne. Podčiarknite ich prirodzenú krásu zemitou hnedočervenou. Siahnite po očných tieňoch Dermacol Mono v odtieni č. 3. Oči prirodzene zvýraznia, dodajú im hĺbku a rozjasnia pohľad. 

licenie-vo-farbe-roka-kamzakrasou-1

Zdroj: Shutterstock®

Pleť

 

Celkový vzhľad make-upu zakončite farbou na líčka Dermacol Duo Blusher v odtieni č. 3. Dodá im prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Šikovná kombinácia matných a rozjasňujúcich odtieňov vymodeluje tvár. Veľmi jednoducho sa nanáša a dokonale splynie s vašou pleťou. 

Nechty

 

Upravené ruky a nechty dokážu o človeku veľa prezradiť. Zladením farby nechtov s líčením, niektorým kúskom oblečenia alebo doplnkami docielite perfektný vzhľad s nádychom luxusu. Ideálnym pomocníkom bude dlhotrvajúci lak na nechty 5 DAY * STAY v odtieni č. 3

4 komentárov
Marika Michálková

Marika Michálková

30.01.2015 22:27

Pekná farba, najviac sa mi páči na oblečení

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

02.02.2015 10:05

krásna farba, inklinuje mi najmä na doplnkoch

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

06.02.2015 15:42

super výber, bude sa dať vodne dopĺňať.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

21.05.2015 19:36

ten lak na nechty sa mi páči

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE