Svadba v halloweenskom štýle: Dali by ste sa nahovoriť?

Či chceme, alebo nie, západné tradície si u mnohých našincov našli svoje zaľúbenie. Podobne je na tom aj blížiaci sa sviatok všetkých svätých, ktorý už nielen v zahraničí, ale tiež doma, oslavujú mnohí aj ako Halloween. Ak ste si tento starobylý pohanský sviatok zamilovali so všetkou jeho výzdobou a atmosférou, možno sa ním budete chcieť inšpirovať aj pri svadobných prípravách. Niektoré nevesty predsa túžia po nevšednosti, tak prečo nie s troškou strašidelnej atmosféry?

Túžite po jedinečnej svadbe?

Kým niektoré nevesty nedajú dopustiť pri príprave svadby na tradície a klasickú výzdobu, iné si svoj deň D predstavujú úplne inak. Čoraz obľúbenejšie sú napríklad i svadby s nejakou témou. Môže ísť o svadbu v štýle časov minulých, s rozprávkovou výzdobou, alebo trebárs aj halloweenskou tematikou. Ak plánujete svadbu práve v danom období, a teda počas jesene, možno sa rozhodnete práve pre túto cestu. Kombinácia oranžovej a čiernej, zábavných dekorácií a chutných vtipných dezertov nadchne možno nielen dámy obľubujúce gothic style. Ak chcete svadbu s troškou vtipu, netradičnosti, humoru aj tajuplnosti, práve takáto svadobná výzdoba bude možno pre vás možno tou pravou. Tak čo, nechali by ste sa nahovoriť?

Odporúčame: Dúhové svadobné šaty – nový trend, ktorý pobláznil už tisícky neviest. Vydávala by si sa v tom?

jedinečná svadba

Zdroj: Shutterstock®

Halloween

Zdroj: Shutterstock®

výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

nevesta

Zdroj: Shutterstock®

svadobné prípravy

Zdroj: Shutterstock®

netradičná svadba

Zdroj: Shutterstock®

svadba

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

18.04.2021 05:49

Niektoré prvky by som si vedela predstaviť zakomponovať do jesennej svadby, ale niektoré sú už aj na mňa veľa, 100 ľudí 100 chutí :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE