Svadobné šperky: Dychberúce náušnice pre najkrajšiu nevestu

Deň D nie je len o nádherných bielych šatách, ale rovnako dôležitú úlohu majú aj doplnky. Nevesta je stredobodom pozornosti a všetky oči sa upierajú práve na ňu. Jej krásne biele šaty vidieť už z diaľky, drobné, no významné doplnky zažiaria zblízka. Nevesta by preto nemala zabudnúť ani na náušnice, ktoré zvýraznia jej tvár a vyzdvihnú jej krásu. Zlaté, strieborné, diamantové, perlové, minimalistické či kúsky s drahokamami si každá budúca pani vyberie napríklad v klenotníctve Eppi.

Menej je viac

Vo všeobecnosti platí, že menej je viac. Nevesta, ktorá má trblietavé a prepracované šaty, by si mala vybrať nenápadnejšie šperky. Ak sa rozhodne pre jednoduchší svadobný outfit, môže ho oživiť práve výraznejšími doplnkami.

náušnice z perál

Zdroj: eppi.sk

Náušnice z periel

Nevesty veľmi často siahnu po perlových náušniciach. Malé biele guličky totiž symbolizujú čistotu a dokonalosť. Honosnejšie šaty patrične doplnia decetné napichovacie perlové náušnice, no ak má budúca pani jednoduchší outfit, zvýrazní ho visiacimi kúskami, ktorých pravidelný dizajn oživí práve perla.

Zlaté náušnice

V šperkovniciach súčasných neviest, ktoré majú rady nadčasovosť, väčšinou dominujú zlaté šperky. Sú veľmi populárne, keďze symbolizujú nesmrteľnosť. K svadobným šatám sa skvelo hodia najmä náušnice zo zlata.

Strieborné šperky

Obľúbenými doplnkami k bielym svadobným šatám sú aj strieborné náušnice. Bielošedá metalická farba pristane každej žene. Ak chce nevesta náušnice oživiť, môže si vybrať kúsky zvýraznené drahokamami, ktoré budú ladiť s jej kyticou.

diamantové náušnice pre nevestu

Zdroj: eppi.sk

Náušnice s drahokamami

Svoje miesto na výslní majú aj diamantové kúsky. Šperky z tohto materiálu sú síce o čosi drahšie, ale ak nevesta chce luxusnú svadbu, nemala by šetriť na doplnkoch. Diamantové náušnice na budúcej pani navyše vždy vyzerajú božsky.

Inšpirujte sa:  Trendy v šperkoch podľa znamenia zverokruhu: Čo sa hodí k tebe?

náušnice s drahokamami pre nevestu

Zdroj: eppi.sk

Diamantové náušnice

Ak má nevesta rada drahokamy alebo má nejaký svojmu srdcu blízky, môže si svoj deň D urobiť radosť aj náušnicami so svojím obľúbeným kúskom. Ten však treba zladiť napríklad s farbou kytice.

Minimalistické doplnky

Minimalizmus sa nosil, nosí a nosiť aj bude. Jeho nadčasovosť je večná. Jednoduché a čisté línie pristanú každej neveste. Minimalistické náušnice sa navyše hodia ku všetkým typom šiat.

minimalistické doplnky pre nevestu

Zdroj: eppi.sk

Svoj deň D chce mať každá nevesta dokonalý. Byť princeznou v krásnych bielych šatách je už od detstva snom nejednej ženy. Svoju krásu však podčiarkne aj vhodne zladenými doplnkami. Náušnice majú priam zázračnú moc, vedia zvýrazniť jedinečné črty tváre každej nevesty. Vyberte si tie pre vás najkrajšie!

Odporúčame:  Netradičné alebo klasické svadobné obrúčky? Vyberte si také, ktoré vystihujú vás dvoch

11 komentárov
Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

10.08.2021 19:25

V jednoduchosti je krása.

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

11.08.2021 05:39

Krásne!

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

11.08.2021 09:02

Nádherné

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

11.08.2021 11:30

Veľmi pekné šperky

Vaše meno:

Anna Pavlačková

Anna Pavlačková

12.08.2021 11:07

Veľmi pekné

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

14.08.2021 21:11

Je z čoho vyberať

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

23.09.2021 07:45

Presne tak, aj pri výbere šperkov platí, že menej je niekedy viac. Určite by som radšej volila menšie šperky pravé, ako nejakú veľkú lacnú bižutériu :-)

Vaše meno:

Margaret Zimova

Margaret Zimova

09.11.2021 18:34

Nádherné a pre jednu z najkrajších chvíľ v živote aj jedinečné.

Vaše meno:

Zuzana Jasna

Zuzana Jasna

26.04.2022 19:02

Pri výbere svadobných šperkov uprednostňujem minimalizmus

Vaše meno:

Karin Hajdučková

Karin Hajdučková

08.05.2022 06:07

Jednoducho krásne

Vaše meno:

Karin Hajdučková

Karin Hajdučková

08.05.2022 06:07

Jednoducho krásne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE