Zuhair Murad 2020: Kolekcia svadobných šiat, pri ktorej onemieš od údivu

Ešte ani jar poriadne nezačala, nehovoriac o lete a my tu už ochkáme nad jesennou kolekciu svadobných šiat pochádzajúcich z dielne Zuhair Murad. Je to dych berúca svadobná kolekcia, ktorá nemá žiadnu konkurenciu. Aj keď si možno práve hovoríte, že každá kolekcia svadobných šiat je nádherná a všetky svadobné šaty majú niečo do seba, tak táto je trošku na inej úrovni. Zuhair Murad jednoducho vie, ako na to! Vo svadobných šatách pochádzajúcich od tohto návrhára, budete doslova žiariť. Budete na výslní a budete tou najkrajšou nevestou pod slnkom.

Viete, ako sa hovorí – nevesta má byť v deň svadby tou najkrajšou ženou na svadobnej hostine. V týchto svadobných šatách vás nezatieni žiadna „premotivovaná“ družička, ktorá rada súperi vo všetkom!

Zuhair Murad – jesenná kolekcia svadobných šiat

Objem, 3D čipka, geometrické tvary, kryštáliky, flitre – to všetko vás odzbrojí a vy onemiete od toľkej krásy. Na prvý pohľad vyzerajú tieto svadobné šaty luxusne, zložito a bohato. Navrstvené sukničky, zdobený živôtik, skladaná tylová látka – to všetko dodáva týmto svadobným šatám punc a veľkoleposť. Svadobné šaty sú možno trošku netradičné aj vďaka tomu, že nie sú snehovo biele. Sú vytvorené v rustikálnom štýle v červenkajúcich sa odtieňoch a mäkkej béžovej farbe, čo im pridáva na netradičnosti.

Jednoducho, nedá sa slovami popísať, ako svadobné šaty z dielne Zuhair Murad vyzerajú. Stačí si prezrieť nasledujúcu galériu a určite nám dáte aj vy za pravdu, že táto kolekcia je skutočne vydarená a bolo by veľmi ťažké vybrať si z týchto svadobných šiat len jedny – tie pravé!

Nás táto kolekcia svadobných šiat rozhodne chytila za srdce a ak by sa mala niektorá z nás (v redakcii) vydávať, tak v týchto svadobných šatách by to bol neskutočný zážitok. Bolo by tomu tak aj u vás? Napíšte nám dole do komentára či vás tieto svadobné zaujali alebo nie.

Odporúčame: Jesus Peiro 2020: Minimalistická, elegantná a očarujúca kolekcia šiat!

Galéria - Kolekcia zvadobných šiat - Zuhair Murad 2020

2 komentárov
Csilla Viktória Ibolya

Csilla Viktória Ibolya

04.01.2021 21:24

krásne fotky, krásne šaty ...

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

23.09.2021 07:29

Tak 50/50 by som povedala, niektoré sa mi páčia, ale niektoré zas vôbec :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE