Svieže jarné svadobné torty

Po článku o jarných svadobných kyticiach, v ktorom ste sa mohli dočítať o najvhodnejších kvietkoch do jarnej svadobnej kytice, sa dnes v svadobnej rubrike budeme venovať práve sviežim jarným svadobným tortám.

 

Svadobná torta predsa nesmie chýbať na svadobnom stole žiadnej nastávajúcej nevesty. A keďže jar sa u nás už ,,udomácnila“ a prebrala žezlo od zimy, inšpirovať sa môžeme práve týmto obdobím.

Symbolom jarných svadobných tort sú práve všadeprítomné kvety, ktoré azda najlepšie reprezentujú toto rozkvitnuté obdobie. 

spring-cakes-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Fantázii sa pri tvorbe svadobných tort medze nekladú, a práve preto sa i v tejto jarnej tematike ponúkajú viaceré varianty svadobných tort, ktoré ulahodia i tej najnáročnejšej neveste.

 

Nevestám preferujúce jemnosť a eleganciu sa budú páčiť torty s jemnými drobnými kvietkami, ktoré torte dodajú tu pravú ,,čerešničku“ na torte a pre nevesty, ktoré preferujú extravagantnosť sú pripravené výraznejšie svadobné torty s kreslenými motívmi či inými farebnými dekoráciami. 

cakes-flower-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Tak ako v prvom či v druhom prípade, ako môžete vidieť na obrázkoch ide o hotové umelecké diela, ktoré je škoda zjesť.

wedding-cake-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Torty s jarným nádychom pôsobia elegantne, očarujúco, veselo a jednoducho neuveriteľne sviežo. Rovnako ako čoraz krajšie počasie za našimi oblokmi, nemyslíte?

cake-wedding-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

wedding-cakes-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

 Otázka pre vás: Páčia sa vám jarné svadobné torty?

Zdroj foto:

www.eharmony.co.uk, www.rubyanddiva.com, www.thenaturalweddingcompany.co.uk, www.weddingwire.com, www.pinterest.com,www.itakeyou.co.uk,www.planyourperfectwedding.com,www.etsy.com, www.recines.blogspot.com, www.taste.com.au, www.vjencanjesnova.info,  www.inyourbackpocket.blogspot.com,  www.toastandtables.blogspot.com, www.weddingseve.com, www.projectwedding.com, www.weddingcakestrends.com, 
www.perfect-wedding-day.com  www.weddingcakesx.com, www.magazinehours.com , www.trendeeflowers.blogspot.com, www.lover.ly, www.ruffledblog.com, www.bestofcake.com

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

24.03.2014 12:46

nádherné to by som snáď ani nenačala - dnes sú naozaj fantasticky šikovný cukrári - klobúk dolu že na to majú trpezlivosť

Vaše meno:

Martina Priečková

Martina Priečková

25.03.2014 20:09

juuuuj...ja by som zjedla všetky....nádhera :-)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

18.04.2021 14:56

Páči sa mi tá biela s kvetmi čerešne, taká jemná a romantická :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE