TEST: ARTISTRY odstraňovač líčidiel z očí a pier

Dnes opäť niečo zo súdka noviniek, ktoré vám môžem predstaviť vďaka spoločnosti Amway. Tentoraz ale nepokračujem v recenzovaní produktov značky Beautycycle, namiesto nej tu máme značku ARTISTRY.

 

Konkrétne, ako už názov napovedá, pôjde o odstraňovač líčidiel z očí a pier. Musím sa priznať, že pery si nikdy neodličujem.

 

V dobe odličovania totiž už na perách nemám žiadne pozostatky rúžu či lesku. Preto to nepovažujem za dôležité. Na očiach však líčidlami väčšinou nešetrím, a tak potrebujem kvalitný odličovač, ktorý mi okolie očí zbytočne nevysuší ako iné odličovače.

 

Testovali sme aj: BEAUTYCYCLE svietiaci lesk na pery

artistry-odstranovac-licidiel

Zdroj: Shutterstock®

Popis výrobku - nemastný prípravok na každodenné použitie jemne odstraňuje zvyšky make-upu bez toho, aby vysušoval vašu pleť, úplne korešponduje so skutočnosťou.

 

Má totiž dvojzložkové zloženie, a aby sa tento dvojfázový systém dôkladne zlúčil, je potrebné odstraňovač pred každým použitím poriadne pretrepať.

 

Napriek tomu, že jednou zložkou je olej (aspoň mi to tak pripadá:)), odstraňovač líčidiel nezanecháva na očiach mastný film. Veľmi pekne sa do pleti vsaje,  príjemne ju hydratuje a, samozrejme, odlíči všetko, čo je potrebné odlíčiť.

artistry-odlicovac

Zdroj: Shutterstock®

Po príchode z dovolenky som dokonca mala na jednom viečku vysušený kútik. Pravdepodobne mi nevyhovovala voda, ktorou som sa umývala. Začala som však testovať tento odstraňovač a behom dvoch dní sa mi viečko dostalo do normálu. Zmizol mi teda nielen problém s vysušením, no rovnako ma už nesvrbelo ani oko. :))

artistry-odlicovac-oci

Zdroj: Shutterstock®

Artistry essentials eye and lip make-up remover odličuje vynikajúco. Navyše, na odlíčenie jedného oka mi postačuje jeden tampónik. Takže aj čo-to ušetrím. :)) Ďalšou výhodou je, že oči absolútne nedráždi a je k nim veľmi citlivý.

 

Mimochodom...chcela by som vás poprosiť, aby ste si oko ,,nedrhli" tampónom. Namiesto toho si navlhčený tampón priložte k oku a potom jemne prechádzajte z vnútornej strany do vonkajšej, bez zbytočného trenia. Očné okolie si tak chránite pred predčasným vznikom vrások.

artistry-dvojfazovy-odlicovac

Zdroj: Shutterstock®

Moja prvá skúsenosť s touto značkou teda dopadla na výbornú a produktu nemám vôbec čo vytýkať.

 

Na záver by som už len v krátkosti zhodnotila jednoduché balenie s vrchnáčikom vo farbe lila. Celkovo na mňa pôsobí jednoducho, decentne a žensky. :)) Uzáver možno poriadne ,,zašróbovať", čo značí, že si ho môžete so sebou brať kamkoľvek a kedykoľvek.

artistry-essentials-remover

Zdroj: Shutterstock®

artistry-eye-lip-remover

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.08.2015 07:52

odličovačov nie je nikdy dosť pretože a aj keď mám svoj obľúbený rada skúšam aj rôzne novinky

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.08.2015 11:48

používam micelárnu vodu, kt. si skvelo poradí s očami, perami aj pleťou :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 09:43

nevidela som tento odličovač nikde ešte ale podľa popisu je naozaj kvalitný.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE