TEST: AVON AERO VOLUME riasenka

Pamätáte si reklamu na keksík/čokoládku AERO? Presne na to som si spomenula ako som videla názov tejto riasenky :) Síce to spolu nijako nesúvisí, no prosto mi to hneď napadlo :))

 

Nepoznám oficiálny popis riasenky, no podľa názvu očakávam, že by riasenka mala riasy pekne nafúknuť objemom. Predchádzajúce testované SuperSHOCK kefky boli podstatne mohutnejšie, a tak teraz môžem skonštatovať, že táto menšia - kompaktnejšia mne osobne vyhovuje oveľa viac. To sa týka najmä aplikácie na spodné riasy. Ale každej z nás vyhovuje niečo iné, takže toto je len môj osobný názor :)

avon-aero

Zdroj: Shutterstock®

Balenie sa mi páči, pretože sa vymyká čiernej klasike, ktorej je všade dosť :)) A ako sa hovorí - modrá je dobrá :) V podstate je dizajn jednoduchý, no kvôli odtieňu to naberá lepšie obrátky, a práve vďaka nemu riasenku ľahko nájdem v tej mojej aktuálnej hŕbe...

avon-aero-volume

Zdroj: Shutterstock®

Samotná štruktúra je na môj vkus, rovnako ako aj verzia SuperSHOCK trošku suchšia, mám totiž radšej o čosi "mokrejšie"... Na napriek tomu sa mi s ňou pracuje veľmi dobre. K dosiahnutiu želaného efektu nanášam vždy dve vrstvy.

aero-volume-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

AERO VOLUME však žiaľ, ako môžete vidieť hrudkuje, čo si myslím, že má pravdepodobne na svedomí tá suchšia štruktúra. Ale nie je to nič hrozné, stačí len po riasach prejsť nejakou úplne suchou kefkou a hrudky sa dajú tak ľahko odstrániť...

aero-volume

Zdroj: Shutterstock®

V pomere cena/kvalita sa iste tento produkt oplatí vyskúšať - veď predsa každej z nás sedí niečo úplne iné. Vyhovuje mi však široký sortiment riaseniek, ktoré značka AVON ponúka, a tak si určite z toho množstva nájdeme každá minimálne jeden kúsok, s ktorým budeme skutočne spokojné!
 

Ktorú riasenku od AVON-u máte najobľúbenejšiu Vy?

avon-spirala

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

18.05.2015 19:39

nevyhovujú mi riasenky od Avonu vôbec, vyskúšala som ich už asi 5

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

18.05.2015 21:48

Krásne riasy ti urobila, myslím, že je super :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:53

nepoužívam riasenky neviem posúdiť.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:30

Mala som.....taký stred...sú aj lepšie v AVON-e

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE