TEST: Avon Care Pink Magnolia smoothing Lip Balm

Krásne, zdravé a nepopraskané pery sú neoddeliteľnou súčasťou dobre vyzerajúcej ženy. Naše pery sú jedným z najdôležitejších zreteľov starostlivosti o samu seba. Sú súčasťou tváre. Muži si po očiach ako druhé všimnú pery. Nie každá žena sa môže pochváliť plnými krásnymi perami, srdiečkovým tvarom či znamienkom na jednej z pier. Aj krásne úzke pery v sebe skrývajú znak zmyselnosti, len ako som už podotkla, dámy, starostlivosť o ne je na prvom mieste. 

Spoločnosť AVON Cosmetic prináša na trh limitovanú edíciu balzamu na pery SMOOTHING LIP BALM. Mám rada balzamy na pery a nikdy ich nemám dosť. Mám ich všade, v kúpeľni, v spálni, na internáte, v kabelkách. Jednoducho všade! SMOOTHING LIP BALM, malý šikovník, mi padol do oka svojím vzhľadom. Vyzerá ako malý krém, ktorý vám akurát padne do dlane. Je veľmi praktický a vo svojej kabelke či ruksaku, ja ako zanietená športovkyňa a turistka, ho stále nájdem. 

Smoothing lip balm avon

Zdroj: Shutterstock®

Vitamín, ktorý milujem  v kozmetických výrobkoch, je určite vitamín E! Pretože chráni pokožku pred vysušovaním. Spoločnosť AVON Cosmetic na svojej stránke hovorí o ňom, ako o balzame s vyhladzujúcimi a vyživujúcimi účinkami, ktorý hydratuje pery a ako som už spomínala chráni pred vysušovaním a popraskaním. 

Smoothing lip balm avon

Zdroj: Shutterstock®

Nedá sa mi spomenúť jeho zmyselná vôňa. Vôňa kvetov magnólie. Ich sladkosť a jemná opojná vôňa si vás podmaní hneď pri prvom otvorení balzamu. Ako veľké plus pridávam, že balzam nefarbí. Čiže je vhodný pri aplikácií na všetkých miestach. Sama mám problémy so suchou nechtovou kožičkou. Po pravidelnom aplikovaní balzamu na suché miesta sa kožička pekne vyhojila a ja sa opäť môžem chváliť krásnymi zdravo vyzerajúcimi prstami. 

Smoothing lip balm avon

Zdroj: Shutterstock®

Dámy, tento balzam odporúčam všetkým, ale najmä športovkyniam, ktoré chcú vyzerať a aj cítiť sa skvelo a stále neodolateľne žensky. 

5 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

12.11.2014 09:18

nemám rada balzamy v kelímkoch , príde mi to nehygienické radšej mám balzamy v tubách ale určite nie je zlý

Vaše meno:

Daniela Májiková

Daniela Májiková

12.11.2014 14:34

este som nemala ale vyskušala by som

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.02.2015 12:52

ešte som neskúšala tejto balzam neviem posúdiť ale vôňa musí byť očarujúca

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

10.02.2015 16:25

jeden od nich som už mala, ale ani som nevedela, že majú už aj s magnóliou, ale aj olivový vyzerá dobre

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 16:41

nemám rada balzamy do ktorých musím ísťť rukami

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE