TEST: Avon - make up Start

Dlho som hľadala make up, ktorý by poskytol mojej pleti len minimum, ktorý by mi dodal krajší vzhľad, zjednotenie tónu pleti. Iné ku šťastiu nepotrebujem.

 

Našťastie moja pleť nie je problematická a postačí jej naozaj len doťuknúť, aby pôsobila prirodzene.

Nemám rada veľmi krycie make upy, ktoré pôsobia na tvári až umelo.

 

Ak podobne ako ja túžite len po rozjasnení a zjednotení tónu pleti mám pre vás tip na make up od Avonu - Bright Start!

avon - bright start

Zdroj: Shutterstock®

Bright Start make-up je plný vitamínov a aktívnych zložiek pre žiarivý vzhľad a prirodzenú energiu. Vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje OF15

• dodáva unavenej pleti žiarivý vzhľad

• hydratuje

• poskytuje ľahké až stredné krytie

 

Účinok:

Ľahké, prispôsobivé zloženie bez obsahu olejov perfektne harmonizuje s pleťou a poskytuje jej prirodzené, rovnomerné krytie. Obsahuje veľa dôležitých živín. Citrusy s vitamínom C poskytujú žiarivý a zdravý tón pleti. Kolagén a elastín pomáhajú zlepšiť jej vláčnosť a pružnosť. List z olivy je známym antioxidantom, ktorý pomáha bojovať proti voľným radikálom a spomaľuje proces starnutia pleti. Prírodné hydratačné zložky poskytujú okamžitý nárast hydratácie až o 57%**. Obsahuje ochranu proti slnečnému žiareniu OF15.

 

avon - bright start

Zdroj: Shutterstock®

Balenie make upu mi príde také krásne, jemné, ženské a veľmi svieže. Skôr by som povedala, že pôsobí takým dievčenským dojmom. Aj svojimi vlastnosťami je asi vhodnejší skôr pre mladšie ročníky, ktoré to s make upom nemusia až tak preháňať :)
Make up má v sebe zabudovanú pumpičku, ktorá si ma získala. Veľmi obľubujem tento typ dávkovača - je to veľmi praktické a hygienické.
 

avon - bright start

Zdroj: Shutterstock®

Make up Bright Start v odtieni Almond je veľmi prirodzený odtieň, ktorý skvele sadol odtieňu mojej bledej pokožky. Pracovalo sa mi s ním veľmi príjemne, krásne sa rozotieral, pekne priľnul k pokožke a perfektne zjednotil tón mojej pleti. Na pleti pôsobil veľmi prirodzene, menšie nedostatky, ktoré mám krásne prekryl a moja pleť pôsobila krásne a sviežo. Vôbec som nemala pocit, že mám na sebe nejaký make up. Krytie by som nenazvala až stredným, podľa mňa je iba ľahké, ale to mne plne vyhovuje. Make up si ma teda získal a navyše obsahuje SPF 15, čo sa skvele hodí najmä počas teplých slnečných dní.

avon - bright start

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

24.05.2015 13:33

ďaľšia super novinka od Avonu, tiež mám veľmi rada prípravky ktoré majú pumpičku

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

25.05.2015 18:34

od avonu som make up ešte nemala :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:38

nepoužívam make upy

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE