TEST: Avon - špirála SuperExtend Winged Out

Poznáte aj vy tie chvíle, kedy sa vám nechce absolútne nič, kedy vôbec nemáte potrebu riešiť svoj vzhľad?

 

Verím tomu, že nie som jediná, ktorej sa občas tak povediac nechce...

 

Ale premôžem sa aspoň ako tak sa upravím. Vtedy je pre mňa správnou voľbou skvelá riasenka, za pomoci ktorej hneď vyzerá moja vizáž k svetu.

 

 

 

Už len jedna vrstva riasenky dokáže divy, otvorí váš pohľad a dodá krajší vzhľad celej tvári.

avon superextend winged out riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Spoločnosť AVON predstavuje prelomovú novinku - Špirálu SuperExtend Winged Out, ktorá dokonale oddeľuje a predlžuje všetky riasy až o 80%*, aj tie najkratšie. Dlhotrvácne zloženie s extra čiernymi vláknami úžasne predlžuje riasy a dodáva im intenzívnu farbu bez hrudiek. Presná ohybná kefka s jedinečným zúženým tvarom dočiahne na všetky riasy, dokonca aj na tie najkratšie v kútikoch oka. Vydrží celé hodiny, nezhlukuje sa a neopadáva. Riasenka je oftalmologicky testovaná. Vhodná pre citlivé oči a pri nosení kontaktných šošoviek.

avon superextend winged out riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Použitie: Jemne pootáčajte kefkou v tube zo strany na stranu a naberte požadované množstvo špirály. Naneste na vrchné a spodné riasy od korienkov po končeky.

* jednodňová klinická štúdia RCTS2164, ktorej sa zúčastnilo 20 žien.

avon superextend winged out riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Ako môžete vidieť na fotke, štetinky, ktorými je kefka riasenky obdarená krásne nalíčia každú jednu riasu, od tej malinkej pri vnútornom kútiku oka, až po tie dlhšie v strede. Tým, že je kefka menších rozmerov sa mi ňou perfektne líčia aj spodné riasy. Odtieň riasenky Blackest Black dodá aj mojím nevýrazným hnedým riasam krásnu sýto-čiernu farbu. 

avon superextend winged out riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Riasenku celkovo môžem hodnotiť len veľmi kladne. Príjemne ma prekvapila, nakoľko si nezvyknem z katalógovej kozmetiky objednávať tento druh kozmetiky. Behom pár ťahov kefkou mám hneď krajšie, dlhšie a intenzívnejšie sfarbené riasy. Pri líčení, počas dňa, či pri odličovaní som nepostrehla žiadne pocity štípania, či iných neduhov a to sú moje očká citlivé na to čím ich líčim a odličujem. Riasenka ide dolu raz-dva klasickým odličovačom, na ktorý som bežne zvyknutá. Ak stále hľadáte tú správnu riasenku pre vaše očká, skúste Superextend Winged Out.

2 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:24

nezvyknem si z katalogou vyberať maskary ale u tejto by som možno urobila výnimku

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:29

zaujímavá špirála ktorá zaujme.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE