Jarný horoskop – Baran, Býk, Blíženci

Už ju cítime vo vzduchu a o chvíľu jej príchod oficiálne ohlási aj kalendár. Jarná rovnodennosť nastupuje 21. marca a potrvá až do letného slnovratu – do 21.júna. Jar je obdobím zmien, zrodov, obnovy. Po zime sa opäť prebúdza príroda a my spolu s ňou. Paradoxne nás však môže prekvapiť aj jarná únava. Na čo sa má tešiť a čoho sa preventívne vyvarovať prvá trojica slnečných znamení?

 

 

Odporúčame prečítať: Poznáte najznámejšie ženské bylinky?

 

Jarný horoskop – Baran, Býk, Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Baran

 

Tohtoročná jar bude pre vás pomerne turbulentná. Ak vás doteraz trápili zdravotné problémy, s príchodom jari by sa mali ustáliť a do leta by už malo byť všetko v poriadku. Nezanedbajte ale liečbu a vo všetkom, čo ste si predsavzali aj pokračujte. Práve do vášho znamenia sa koncom marca presúva akčný Mars a zapáli vo vás všetky vaše túžby. Pozor, aby ste toľký nával energie dokázali nasmerovať správne, a aby ste nakoniec neskončili s podlomenou imunitou. Na jar bude pre vás veľmi dôležité, aby ste sa nepresiľovali. Nevystavujte sa ani stresovým situáciám, doprajte si oddych a prípadné nepríjemné situácie sa snažte brať s nadhľadom. Do vášho znamenia zabŕdne aj Urán a Venuša. Je na čase začať si pomaly ale isto prebudovávať osobný život. Nefungujúce vzťahy ukončite a otvorte srdce novým možnostiam.

 

Odporúčame prečítať:  Ako vyzerajú karmické vzťahy v oblasti lásky?

Jarný horoskop – Baran, Býk, Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Býk

 

Počas blížiacej sa jari si na vaše znamenie obzvlášť posvieti Slniečko. Nemusíte sa ľakať. Slnko prináša do vašich životov úspech a šťastie. Čokoľvek do čoho sa v jarných dňoch pustíte, dokážete premeniť na čosi pozitívne. Po dlhej a pre vás únavnej zime načerpáte vďaka slnečným lúčom dostatok energie. Aj vaše znamenie čaká niekedy v apríli výraznejšia zmena. Tá vám prinesie úsmev na tvár a posunie vás v dobrom slova zmysle ďalej. Jarné počasie vo vás vyvolá tiež túžbu po športe. Je ideálny čas vrátiť sa k svojim novoročným predsavzatiam a začať si posilňovať telo. Nemusíte sa hneď vrhať na drastické diéty, ale doprajte si zdravší jedálniček, na ktorom by nemali chýbať čerstvé ovocie a zelenina. 

 

Odporúčame prečítať: Tekvicový olej - bohatý zdroj antioxidantov

Jarný horoskop – Baran, Býk, Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Blíženci

 

Pripravte sa na pomerne akčné obdobie. Prvé jarné týždne venujete skôr práci, povinnostiam a osobným starostiam. S koncom jari sa už bude vaša pozornosť sústrediť viac na spoločenské aktivity. Niekedy v apríli začnete plánovať už aj letnú dovolenku. S myšlienkami na ňu prídu chúťky aj na zmenu šatníka. Snažte sa využiť zľavy a rozhodne nenakupujte s peňaženkou plnou peňazí. Mohli by ste sa utrhnúť a minúť viac než si môžete dovoliť. Ak si hľadáte prácu zbystrite pozornosť najmä posledné marcové dni. Apríl a máj prinesú zaujímavé dobrodružstvo, nechajte sa prekvapiť. Počas jari bude nad vami držať ochrannú ruku najmä Merkúr a Neptún. O zábavu tak nebudete mať núdzu. 

 

Odporúčame prečítať: Indiánsky horoskop - charakteristika

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

29.03.2015 12:43

Mám manžela,syna, vnúčika a tetu ktorú opatrujem su narodený v znamení baran a dcéra je blíženec

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE