TEST: Balzam na pery Dermacol Love Lips

Dokonale zvláčnené hebké pery s jemným ružovučkým nádychom a prekrásnou vôňou sviežeho ovocia. Odolali by ste? Ja nie. Preto som vyskúšala tieto úžasné balzamy na pery Dermacol Love Lips

Dokonale zvláčnené hebké pery s jemným ružovučkým nádychom a prekrásnou vôňou sviežeho ovocia. Odolali by ste? Ja nie.

 

Preto som vyskúšala tieto úžasné balzamy na pery Dermacol Love Lips. Na internete som sa o nich už veľa dočítala a konečne som mala možnosť vyskúšať ich aj ja. Tieto zvláčňujúce balzamíky na pery Love Lips majú úžasné výrazné ovocné vône, ktoré sú úplne neodolateľné. Keď som ich prvýkrát otvorila, nemusela som ich ani prisunúť bližšie k nosu, vôňa sa hneď rozšírila okolo. 

 

Vyskúšala som dve rôzne príchute balzamov na pery Dermacol Love Lips a to:

  • 01 Love Lips hrozno
  • 02 Love Lips broskyňa

 

Balzamy Love Lips od Dermacolu moje pery krásne zvláčnili a dodali im neodolateľnú vôňu. Pery mám po nich dokonale ošetrené. Taktiež cítim príjemnú sviežosť a hodvábnu jemnosť. Vyživujúca textúra týchto balzamov obsahuje prírodné oleje, včelí vosk a vitamín E. Tieto zložky podporujú regeneráciu pier a vytvárajú mi na nich ochrannú vrstvičku, ktorá zabraňuje vysúšaniu. Navyše balzamy obsahujú aj ochranný faktor SPF15, ktorý chráni pery pred slnečným žiarením.

 

Balzam na pery Dermacol Love Lips

 

Čo sa týka príchutí, spoločnosť Dermacol ponúka tieto srdiečkové balzamíky v šiestich rôznych príchutiach:

  • 01 hrozno
  • 02 broskyňa
  • 03 melón
  • 04 jahoda
  • 05 višňa
  • 06 čokoláda

 

Okrem týchto dvoch, ktoré som vyskúšala ma ešte veľmi veľmi láka čokoláda a jahôdka. Samozrejme všetky príchute musia byť podľa mňa úžasné, najradšej by som ich mala doma všetky, no to by som ich nestíhala míňať :-)

  

Balzam na pery Dermacol Love Lips

 

Obal balzamu Love Lips:

Balzamíky Love Lips od Dermacolu majú ten najúžasnejší tvar, aký som kedy na balzamoch videla. Nie sú ako ostatné balzamové tyčinky. Už hneď na prvý pohľad sa líšia od klasických balzamov a to obalom aj tvarom.

 

Všetky balzamy Love Lips majú jemné ale pestrofarebné obaly, na ktorých majú kontrastné nápisy. Veľmi sa mi to páči, napr. svetlo ružový obal s modrým nápisom a modrý obal so svetlo ružový nápisom. Ostatné príchute majú taktiež takéto krásne podobne kontrastné obaly.

 

Balzam na pery Dermacol Love Lips

 

Tvar balzamu Love Lips:

Tvar týchto balzamov od Dermacolu je romantický, pretože sú vykrojené do tvaru srdiečka. Určite si ich zamilujete hneď na prvý pohľad tak ako ja. Mňa si tieto balzamy získali všetkým, čiže svojim tvarom, obalom, chuťou aj vôňou.

 

Ako sa tak na tie balzamíky pozerám, teraz mi napadlo, že tento tvar a farby sú vhodnejšie asi pre mladšie vekové kategórie. Neviem či by zlákali aj nejakú staršiu pani, povedala by som, že sú skôr určené pre mladšie baby. Aj keď, ja by som do tohto balzamu na pery bola zaľúbená v akomkoľvek veku ;-)

 

Balzam na pery Dermacol Love Lips

 

Ešte by som chcela spomenúť čo sa mi stalo, keď som balzam Love Lips nosila v kabelke počas horúcich letných dní. Mala som ho v kabelke, vonku bolo horúco na nevydržanie a keď som sa vrátila domov, vybalila balzam, ostala som smutná a prekvapená, pretože sa stopil, a srdiečko stratilo svoj tvar. Hneď som ho dala na noc do chladničky, a na ďalší deň bol už znova použiteľný, avšak už to nebol srdiečkový balzam. Preto vám chcem poradiť, radšej ich nevystavujte veľkému teplu a slnu, pretože kvôli tomu, že majú krémovejšie zloženie, tak sa aj ľahšie stopia.

 

Balzam na pery Dermacol Love Lips

 

Na záver pripájam ešte foto balzamov na pery po ich testovaní... Ako môžete vidieť, po ich používaní strácajú svoj pôvodný rásny tvar srdiečka. Ružový s príchuťou hrozna sa mi už aj kus stopil, ale necala som ho na noc v chladničke a to mu pomohlo, no to, že mal pred tým tvar srdiečka už vôbec nevidno. Tieto balzamíky dodajú perám len jemnučý nádych farby akej sú (broskyňový má oranžovo/hnedý nádych a hroznový doružova). Podľa mňa ich na perách takmer nevidno, no zato ich fajnučko cítiť, či už po vôni, tak aj po chuti.

 

 

Balzam na pery Dermacol Love Lips

  

Odporúčaná cena balzamu je perfektná, len 2,99 €

Zdroj foto: www.dermacol.sk
5 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

09.09.2013 12:31

Tak tomuto neodolám...

Vaše meno:

Mária

Mária

13.09.2013 14:41

Tento test sa mi vôbec ale vôbec nepáči! Ako ste to mohla pani redaktorka testovať, keď tie výrobky niesu vobec použité? Takto iba klamete, veď každý test ukazuje ako je výrobok použitý, pri tomto teste by som čakala použitie na perach alebo ruke ako farby vyzerajú! Mali by ste p. redaktorka písať testy lepšie a nie zavádzajúco!

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

16.09.2013 09:04

Dobrý deň Mária,
ďakujeme za váš dotaz, hneď sme recenziu upravili a doplnili do nej aj fotky po použití balzamov na pery.. Mrzí ma, že sa vám recenzia zdala zavádzajúca, ale máte pravdu, chýbali nám tam fotky pier, alebo ukážka ako odtiene vyzerajú na pokožke... balzamy sme skutočne testovali, avšak pre recenziu sme ich nafotili ešte pred ich používaním... Samozrejme recenziu sme doplnili aj o fotky po používaní, a v budúcnosti sa budeme snažiť všetky recenzie zverejňovať tak, aby ste si nemysleli, že s nimi zavádzame.
Prajem pekný deň.

Denisa

Denisa

12.10.2013 13:24

Nato aké negatívne recenzie som nane čítala sa mne osobne páčia, mám odtieň 03, krásne vonia a má skvelú jemnú konzistenciu

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 11:20

Ja som si kúpila na parfums.sk tento hroznový a veľmi ma oslovil aj ten druhý :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 09:30

toto ma veru ako výrobok nezaujalo...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE