TEST: BioBeauty Aromatický telový olej - mango

Túžite po jemnučkej a vyživenej pokožke tela? Doprajte jej rituál v podobe zjemňujúceho aromatického telového oleja. Zahaľte svoje telo do zamatovej hebkosti a krásnej vône manga...

 

Aj vy túžite po krásnej voňavučkej pokožke jemnej ako zamat? Doprajte jej rituál v podobe zjemňujúceho aromatického telového oleja. Zahaľte svoje telo do zamatovej hebkosti a krásnej vône manga. 

 

Tento olejček je prvotriedny hydratačný telový prípravok, ktorý dokáže vaše telo pokryť jedinečnou vôňou, intenzívne a dlhodobo ju prevlhčuje a zároveň ukľudňuje. Otestovala som ho a teraz, prostredníctvom tohto článku sa chcem s vami podeliť o moje skúsenosti s týmto olejčekom.

 

BioBeauty Aromatický telový olej - mango

 

Obal, vôňa, konzistencia...

Ako môžete vidieť na fotkách, aromatický telový olej s vôňou manga je balený v peknej a praktickej 125 ml sklenenej fľaštičke, ktorá je ukončená flakónikom. Obal sa mi páči a pôsobí na mňa príjemným dojmom, tak isto ako aj vôňa tohto olejčeka. Keďže je fľaštička skleneá, olejček je trošku ťažší a pri jeho penášaní napr. v kabelke si dávajte pozor, aby ste ho nerozbili. Bola by ho škoda. Avšak napriek tomu, že je obal sklenený, vyzerá byť dostatočne pevný a odolný.

 

Čo sa týka vône, je to neskutočne príjemná mangová aróma, ktorá uvoľní všetky vaša zmysly a vďaka ktorej dokáže vaše telo a aj vy perfektne relaxovať. Je to dosť intenzívna vôňa manga, ktorá je príjemná a nie dotieravá. Mne osobne táto aróma pripomína skôr vôňu citrusov, ale cítim v nej aj mango. Pri vnímaní vône počas relaxácie s týmto olejčekom som sa so zavretými očami preniesla na exotické miesta, pretože tá aróma na mňa pôsobí dosť exoticky :-)

 

Tento produkt má tekutú konzistenciu. No napriek tomu, že sa jedná o telový olejček, jeho konzistencia na moje prekvapenie vôbec nie je mastná. Akonáhle ho rozotriem na pokožku, v tom momente sa vstrebe a nemám žiadny mastný pocit, ani na prstoch, ani na pokožke.

 

BioBeauty Aromatický telový olej - mango

 

Podľa popisu výrobcu:

Tento aromatický telový olej v spreji má inovovanú receptúru, základom ktorej je mandľový výživný olej, ktorý je obohatený o ďalšie prírodné zložky-indickú vonnú živicu, hroznový, avokádový, pačulový, palmový olej a minerály z Mŕtveho mora. Obalí Vaše telo dlhotrvajúcou vôňou a chráni pokožku pred vysúšaním. Rýchlo sa vstrebáva a zvláčni pokožku.

 

Návod na použitie:

Nanášanie olejčeka je veľmi jednoduché a príjemne. Najlepšie je olejček použiť po sprche alebo po kúpeli, prípadne podľa potreby. Dobre ho vmasírujte do pokožky. Po jeho aplikácii bude vaša pokožka sviežo prevoňaná, zároveň intenzívne a dlhodobo hydratovaná.

 

BioBeauty Aromatický telový olej - mango

 

Telový aromatický olej Mineral Beauty System si môžete zakúpiť v internetovom obchode www.biobeauty.sk (stačí keď kliknete na tento link a budete automaticky presmerované do BioBeauty e-shopu).V prípade, ak ste niektorá z Pezinku alebo z okolia, tak vám odporúčam navštíviť BioBeauty predajňu, ktorá sídli v Obchodnom centre OC PLUS v Pezinku na druhom poschodí.

 

Tento telový olejček si môžete zakúpiť vo viacerých vôňach:

  • mango
  • oceán
  • mlieko a med
  • granátové jablko
  • levanduľa

 

BioBeauty Aromatický telový olej - mango

 

 Odporúčaná cena tohto olejčeka je 7,90 €

Zdroj foto: http://www.biobeauty.sk/
5 komentárov
dominika4848

dominika4848

02.09.2013 11:38

wau dalsia skvela novinka

Vaše meno:

helena kravcová

helena kravcová

03.09.2013 18:18

tak ho musím vyskúšat...

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

05.09.2013 13:19

určite Vám ho doporučujem... má v ponuke viac druhov týchto telových olejčekov ;-)

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

05.09.2013 19:28

Rada by som ten olejček mala doma a vyskúšala ho na vlastnej koži, tá vôňa musí byť super:))

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 15:39

ten musí byť výborný....

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 17:27

táto značka je veľmi zaujímavá... určite by som si vedela vybrať nie len 1 výrobok... ale pri tomto výrobku by u mňa vyhrala vôňa medu & mlieka.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE