TEST: Dermacol - balzam na pery LOVE LIPS

Zvláčňujúce balzamy na pery s neodolateľnými vôňami dokonale pery ošetrujú, dodávajú im sviežosť a hodvábnu jemnosť.

 

Farebne pery tónujú a zanechávajú ich lesklé, vyhladené a vláčne.

 

Vyživujúca textúra s prírodnými olejmi, včelím voskom a vitamínom E podporuje regeneráciu pier, vytvára na nich ochrannú vrstvičku a zabraňuje ich vysúšaniu. SPF 15 chráni pery pred slnečným žiarením. Tak takáto je charakteristika balzamov na pery.

 

Ako dopadlo moje testovanie?

Z čoho som nadšená a z čoho sklamaná?

balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Ja som mala možnosť otestovať balzam na pery s vôňou hrozna. Hrozno ako ovocie môžem, a teda vôňa balzamu je úplne super!  

 

Malé balenie balzamu, odeté do ružovej farby s priesvitným vrchnáčikom a nápisom LOVE, vo mne vyvolalo dojem, že balzam bude skôr pre malé deti ako pre ženy. Pravdu povediac, mňa balenie neoslovilo, ale každý máme iný vkus... Tieto balzamy už Dermacol mal a pokiaľ si spomínate, mali srdiečkový tvar. Aktuálne však majú klasický, obyčajný tvar. 

 

Balzam je tónovaný, na perách zanechá jemný nádych ružovej. Ak však túžite po intenzívnejšej farbe, stačí si balzam na pery naniesť viackrát za sebou. Balzam má mastnú textúru, a tak pery pekne hydratuje a zabraňuje ich vysúšaniu, čo sa v lete hodí. 

 

Ak túžite po balzame, ktorý pery pekne tónuje, hydratuje a k tomu aj vonia, potom odporúčam vyskúšať práve tento od Dermacolu. smiley

 

 

 

Odporúčame prečítať: DERMACOL Aroma Ritual svieži telový peeling rebarbora a jahody

dermacol - balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Cena balzamu na pery LOVE LIPS - 2,99€

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 10:03

mám so žltým vrchnáčikom ktorý netonuje a som veľmi spokojná :)

Vaše meno:

Lucia Vajsová

Lucia Vajsová

15.10.2015 09:42

S jemným tónovaním som bola spokojná, avšak s tou hydratáciou absolútne. Skôr som mala pocit, že mi pery vysušuje. Škoda =(

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE