TEST: DERMACOL Neon Glow lak na nechty

 

Tento testík je určený pre všetky milovníčky lakov, a vôbec nezáleží na tom, či máte svoje prirodzené nechty, gélové alebo akrylové... I keď sa na obale nachádza informácia, že je tento lak určený pre umelé nechty, nič sa nestane, ak ho použijú i tie, ktoré umelé nechty nemajú, rovnako ako ja.

Aby som bola konkrétnejšia, venovať sa budem žiarivému laku značky Dermacol z neónovej kolekcie, ktorá ak sa nemýlim, uzrela svetlo sveta približne koncom tohtoročného leta.

dermacol-purple

Zdroj: Shutterstock®

"Vďaka ideálnemu spojeniu textúry a hustého štetčeka sa ľahko a rovnomerne nanáša. Perfektne priľne k nechtom a rýchlo zasychá. Po nanesení vytvorí na nechtoch hladký, matný povrch. Má veľmi dobrú odolnosť proti oteru.
Odporúčame používať na umelé nechty. Pri aplikácii na prírodné nechty použite ochranný podlak. Pre zintenzívnenie efektu žiariaceho neónu nanášajte 2 vrstvy laku. Na záver použite UV nadlak, ktorý vytvorí lesklý ochranný film a manikúra tak vydrží omnoho dlhšie.", tak znie oficiálny popis.

neon-glow

Zdroj: Shutterstock®

Informáciu o tom, že je to vlastne matný lak, som si prečítala až po samotnom nalakovaní, a mojom prekvapení, prečo sa krásne neleskne. Teraz mi to je už ale všetko jasné, a tak si po lakovaní naň nanášam ešte nadlak s vysokým leskom. A dôkaz, že je s jeho použitím skutočne krajším a zaujímavejším budete môcť vidieť na fotografii nižšie!

neonovy-lak

Zdroj: Shutterstock®

Napriek tomu, že je to fialový lak, po nanesení na nechty mi pripomína skôr bordovo-višňovú zmes, a to nielen na fotkách, ale i naživo. Štetček je klasického tvaru, a tak sa nemusíte báť, že by ste s ním nevedeli pracovať. "Kameňom úrazu" je však v tomto prípade krytie, a preto musím používať 3 až 4 vrstvy. Naopak však musím pochváliť výdrž, pretože s použitím podkladu i nadlaku mi tento lak vydržal úctyhodných 5 dní.

dermacol-neon-lak

Zdroj: Shutterstock®

Z môjho pohľadu by som tento lak odporučila napríklad aj tínedžerkám, pretože stojí iba 1,49€/5ml, a tak by im to nijako nezruinovalo vreckové :))
Dá sa zakúpiť vo viacerých odtieňoch od oranžovej, cez ružovú, až po modrú...

 

Na záver by ma zaujímal Váš názor, v ktorej verzii sa Vám páči viac, či v matnej alebo lesklej...?

4 komentárov
Zuzana Gážiková

Zuzana Gážiková

15.01.2014 23:35

krásne,vínové,to je moja farba

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 11:42

túto kolekciu milujem :)))
Už som z nej skúšala veľa lakov

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

17.02.2014 17:18

veľmi pekná farba

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 11:44

krásny lak.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE