TEST: Dermacol - Volume Mania Mascara

Každá žena túži po výrazných a objemných riasach. Testovala som riasenku Volume Mania Mascara Absolute Black. Aká je? Čítajte ďalej

Dnes Vám predstavím špirálku Volume Mania Mascara od značky Dermacol. Keďže som od tejto značky ešte špirálu nemala, bola som veľmi zvedavá či naplní moje očakávania a dodrží všetko čo sľubuje...
V radoch dekoratívnej kozmetiky značky Dermacol má svoje miesto aj riasenka Volume Mania Mascara s jediným odtieňom absolute black.

 

Už z názvu riasenky nám je jasné, že by nám mala dodať veľkolepý objem a to dokonca len pár ťahmi! Špirála je balená v nápadnom ružovom metalickom balení, ktoré v drogérii asi neprehliadnete. Je ergonomicky tvarovaná a dobre sa drží v ruke.

 

Dermacol - Volume Mania Mascara

 

Veľká kefka sa skladá z hustých štetiniek, ktoré dokonale obalia každú riasu, čím vzniká objem. Krémová textúra kefku dobre obalí, takže sa nestane, že by ste mali na štetinkách prebytočnú farbu. Je to veľmi praktické, pretože špirálku nemusíte po vytiahnutí z obalu otierať.

 

Dermacol - Volume Mania Mascara


Farba je pekná čierna no myslím, že nie absolútne čierna. Je však veľmi dobre priľnavá, obohatená prírodnými voskami, poskytuje riasam výživu a chráni ich pred lámavosťou.

 

Dermacol - Volume Mania Mascara


Musím pozdvihnúť, že stačilo skutočne len pár ťahov a mihalnice som mala nalíčené. Pri iných riasenkach mi to zvykne trvať dlhšie, kým docielim podobný výsledok. Mala som dve vrstvy, no viac vrstviť ani neodporúčam, pretože pri takejto hustejšej textúre môžu vznikať drobné hrudky, prípadne sa môže po dlhšom čase začať drobiť, čo určite nechceme.

 
Dermacol - Volume Mania Mascara


Všimla som si, že riasy nabrali prirodzenejší objem, nič extra husté. Mne osobne to postačuje. Riasy však nabrali nielen objem, ale taktiež boli predĺžené a mierne vytočené aj keď to riasenka nesľubuje, určite to však každú poteší. Páči sa mi, že riasy ostali ľahké a nezaťažené.

 

Dermacol - Volume Mania Mascara

 


S odličovaním Volume Mania Mascary som nemala vôbec žiaden problém.
Som majiteľkou citlivých očí, a moje oči vôbec nedráždila, čo je veľké pozitívum.

 

Balenie má objem 10 ml.

 

Cena sa pohybuje okolo 7,65 eura.
Riasenku si môžete zakúpiť v drogériach, prípade v e-shope www.dermacol.sk 

 

3 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

13.09.2013 15:15

Aj ja mám citlivé oči, slzia mi pri používaní akejkoľvek dekoratívnej kozmetiky, vyskúšam, snáď to bude tá pravá...

Vaše meno:

Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

09.10.2013 20:23

celkovo riasenky od dermacolu su fajn

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

24.01.2014 19:13

Na očiach vyzerá skvelo :) J a mám teraz od Astoru a je skvelá :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE