TEST: Ziaja pomarančové maslo

Poznáte značku Ziaja? Pre mňa teda nie je žiadnou novinkou, ani prvotinou. A dnes som si na paškál vzala pomarančové maslo na telo. A ako dopadlo v mojom teste

 

 

Ako som v upútavke spomenula, toto nie je moja 1.skúsenosť s touto značkou. I keď v podstate áno - tuším to boli minulé Vianoce, čo som mojim malým neterkám kúpila kompletnú detskú radu Ziaja Baby.

 

 

 

 

A musím Vám povedať, úžasná vôňa to bola. Na sebe som síce žiaden produkt neskúsila, no poznáte isto ten pocit bozkávať voňavučký zadoček malému bábätku :))

 

Mamičky si kozmetiku veľmi pochvaľovali, lebo spĺňala všetko to, čo detská pokožka potrebuje. Takže ak niektorá z Vás máte malé ratolesti, určite odporúčam zakúpiť si aspoň jeden produkt na skúšku, a verím, že by ste si postupne dokúpili aj iné... 

 
 
Ziaja pomarančové maslo

 

Ale vráťme sa späť ku mne a k môjmu testovanému masielku. Prvé, čo určite zaujme je samotné balenie, ktoré je ladené dooranžova, čiže neunikne žiadnemu pohľadu, a ihneď púta pozornosť.

 

Neviem ako Vy, no ja mám radšej jednoduchšie "nepreplácané" obaly, a v tomto prípade môžem len tlieskať. Našla som si tam presne tie informácie, ktoré sú pre mňa kľúčovými, a to, že produkt obsahuje OMEGA 3 + OMEGA 6 + vitamín E, a okrem nich aj olivový olej. Je určené pre normálnu a suchú pokožku. Veľkým plusom je podľa mňa aj tá ochranná šedá "fólia", ktorú vidíte na fotke vyššie. Vďaka nej máte istotu, že produkt nebol pred Vami použitý, na čo si ja osobne dávam veľmi záležať!

 

Ziaja pomarančové maslo

 

Aké by mali byť jeho účinky? Mal by dopĺňať nedostatok lipidov, regenerovať prirodzenú ochrannú bariéru, výrazne upraviť pružnosť a jemnosť pokožky. Pokožku zanechať na dotyk jemnú a zamatovo hladkú s osviežujúcou pomarančovou vôňou. Produkt má neutrálne pH a je dermatologicky testovaný!

 

A tak si po pár týždňovom pravidelnom používaní kladiem otázku - naozaj to všetko dokáže? Je zrejmé, že to, či doplňuje nedostatok lipidov posúdiť neviem, no rada sa s Vami podelím o všetky moje ostatné poznatky, ktoré som nadobudla počas testovania.

 
Ziaja pomarančové maslo
 

Celkom prvým, čo si na produktoch podobného charakteru všimnem je vôňa. V tomto prípade veľmi pekná, no na môj vkus slabšia - kľudne by som prijala niečo viac intenzívnejšie. To však nemení nič na fakte, že svoju funkciu plní plnohodnotne.

 

Pokožka je po nanesení hladká, jemná a doplnená potrebnou hydratáciou. Maslo sa ľahko nanáša, a dosť rýchlo sa vstrebáva, čo je určite veľké plus hlavne keď sa niekam ponáhľate, nemusíte zbytočne niekoľko minút čakať, kým sa vstrebe. Príjemný pocit mi vydrží do ďalšieho použitia, čo mi úplne postačuje. Teda jediným, čo by som zmenila je zintenzívniť o niečo vôňu, a vtedy by bol pre mňa bez chýb.

 

Balenie má 200ml. Pre info pridávam aj zloženie produktu. Celú ponuku tejto značky si môžete pozrieť na www.ziaja.sk

 

3 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

13.09.2013 15:21

Musí byť super, ale už nestačíme ani všetky výrobky vyskúšať, sortiment je veľmi široký...

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

24.01.2014 19:15

vyzerá veľmi lákavo, ja teraz používam od Baley :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 17:05

Od značky Ziaja je všetko super... ale tá vôňa pomarančová asi by ma veľmi nezaujala.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE