TEST: Mary Kay - špirála a ceruzka na oči

Niekedy jednoducho keď nieje čas na „hranie“ sa s očkami treba sa vynájsť. Zvodné oči do minúty? Žiaden problém! S Mary Kay špirálou a ceruzkou na oči to dokážete hravo

 

Zvodné oči do minúty? Žiaden problém!

 

Niekedy jednoducho keď nieje čas na „hranie“ sa s očkami treba sa vynájsť. Aj s málom výrobkou sa dajú vyčariť zvodné očká.

 

S Mary Kay špirálou a ceruzkou na oči to dokážete hravo.

 

 

 

Dnes Vám predstavím dva výrobky, ktoré sa zmesia do každej kozmetickej taštičky a s ktorými budete mať vždy dokonalé upravené očká. O aké výrobky ide?


Ceruzka na oči marykayatplay™ - odtieň Purple Smokie
Špirála – Lash Love™ - predlžujúca čierna mascara

 Mary Kay - špirála a ceruzka na oči

 

Čo o špirále Lash Love hovorí Mary Kay?
Mary Kay® Lash Love™ Predlžujúca maskara s dlhotrvajúcim efektom dodá vašim riasam odvážnu dĺžku a zvýrazní ich vzhľad bez „žmolkov“. Nová zakrivená, tvarovaná kefka nadvihne riasy po celej dĺžke a precízne oddelí a zvýrazní aj tie najkratšie riasy.

 

Čo na špirálu hovorím ja?
Táto riasenka má jednoduchý elegantný dizajn. Vo svojom vnútri ukrýva zakrivenú kefku. Kefka je silikónová veľmi som sa potešila keď som ju uvidela. Totižto kefka má poriadne nahusto uložené štetiny čo ja priam zbožňujem! Táto kefka pri nanášaní oddelí krásne všetky riasy a tak každá jedna je po celej dĺžke obalená farbou. Na riasach netvorí žmolky a minimálne ich zlepí. Jednoducho paráda! Po celom dni vydrží bez trúsenia a vyzerá ako práve nanesená. Jediné mínuj je, že nieje vodeodolná. Odlíčite ju rýchlo a jednoducho.

 

Mary Kay - špirála a ceruzka na oči

 

Čo o ceruzke na oči hovorí Mary Kay?
Zabávajte sa pri hre s farbami. Použite ceruzku ako očné tiene, linky alebo na zvýraznenie očného záhybu - neprestávajte sa hrať!

 

Čo na ceruzku hovorím ja?

Táto ceruzka je hrubá a má aj hrubú tuhu. Ja som dostala na otestovanie odtieň Purple Smoke – je to taký tmavo fialovo-sivý odtieň, obsahujúci veľa trblietok. Čo ma prekvapilo je vôňa, veľmi mi pripomína kokos (taká zaujímavosť). Tuha má mastnejší charakter. Jednoducho s ňou spravíte linku, ale len hrubú, alebo ju môžete použiť aj na celé viečko ako tieň. Odtieň je veľmi jemný pokiaľ chcete dosiahnuť výraznejší efekt musíte po tom istom mieste prejsť niekoľko krát. Tým že mám mastnejšiu pokožku a aj tuha je mastnejšia mne bez porušenia keď som ju naniesla ako tieň vydržala len necelé 3 hodiny, potom sa mi začala zalievať. To mi príde ako škoda lebo 3 hodiny sú málo, ale na druhú stanu keď ju použijem ako linku tak mi vydrží bez porušenia aj viac ako 6 hodín. Čo považujem za veľkú škodu je, že sa musí strúhať – lepšie by bolo kebyže je vysúvateľná. 

 

Mary Kay - špirála a ceruzka na oči

A teraz ukážka čo tieto dve pomôcky na skrášlenie očí dokážu.

 Mary Kay - špirála a ceruzka na oči

Za mňa Vám určite odporúčam špirálu tá je naozaj úžasná.

Ceny:

Ceruzka na oči marykayatplay™ - odtieň Purple Smokie - 2,5g - 10
Špirála – Lash Love™ - predlžujúca čierna mascara - 8g - 16

Zdroj foto: www.marykay.sk
6 komentárov
Mirka

Mirka

12.09.2013 10:33

vyzerá veľmi pekne, škoda, že tak krátko vydrží.

Vaše meno:

dominika4848

dominika4848

12.09.2013 16:17

ta ceruzka je pekna

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

13.09.2013 15:25

Špirála po nanesení naozaj vyzerá výborne...

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

17.09.2013 08:44

jeeej veeeľmi by som chcela túto špirááálku I Love ♥ Mary Kay :)

Vaše meno:

Zdenka Něničková

Zdenka Něničková

13.10.2013 13:15

Kočky tá linka je mastná - preto vhodnejšia na suchšie viečka, aby vám vydržala celý deň bez zlievania treba dať pod ňu fixátor na očné tiene a potom vydrží :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 16:53

ten konečný obrázok vo finále vyzerá perfektne.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE