TEST: Dermacol - Wake & Make - Up

Ak patríte medzi tie, ktoré nemajú až tak dokonalú pleť a musíte zakryť nedostatky, vitajte v mojom klube. Moja pleť nebola nikdy úplne dokonalá, a preto používam make-upy s krycími schopnosťami.

 

Kedže je zima, moja pleť nie je až tak mastná. Skôr by potrebovala make up, ktorý nevysušuje a menej zmatňuje pleť. Dnes som si pre vás pripravila testovanie make-upu od značky Dermacol z radu Wake & Make-up. A ako testovanie dopadlo?

Čo hovorí výrobca:

 

Wake&Make-up odstraňuje známky únavy, prebudí pleť a dodá jej sviežosť a hebkosť. Pleť zjednotí a prejasní. Make-up je vodoodolný, zároveň však pleť zvláčni a hydratuje počas 24 hodín.

 

Testovali sme aj: Dermacol - BT Cell Blur - Pleťový krém

Dermacol - Wake & Make Up

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je sklenené a pumpička dávkuje len také množstvo, aké potrebujete. Dizajn obalu je veľmi pekný. Na obale je zobrazená Taťána Kuchařová, ktorá je tvárou značky Dermacol. Musím uznať, že výrobca sa vyhral s obalom, a to sa mi páči. Make-up má v sebe mechanizmus, ktorý stúpa pri spotrebe produktu nahor. Tým spotrebujete všetok make-up.

 

Testovali sme aj: Body Love by Dermacol

Dermacol - Wake & Make Up

Zdroj: Shutterstock®

Make-up sa predáva v štyroch odtieňoch. Ja mám odtieň 2 a musím povedať, že je dosť svetlý a asi by som si vybrala odtieň 3. Ja si väčšinou kupujem dva make-upy a miešam si odtieň, ktorý sa zhoduje s mojou farbou pleti. 

 

Prešla by som k jeho krycej schopnosti. Výrobca hovorí, že je vysoká, avšak ja nemám ten pocit, pretože je taká stredná. Odporúčala by som ho skôr ženám, ktoré majú dokonalejšiu pleť a potrebujú ju len rozjasniť. Tie, ktoré máte vážnejšie problémy s pleťou, nebude to ten pravý make-up pre vás.

 

Testovali sme aj: Dermacol - Shine Ritual

Dermacol - Wake & Make Up

Zdroj: Shutterstock®

Hydratáciu na 24 hodín vám podľa mňa nezaručí, ale spolu s hydratačným krémom môžu byť dokonalá dvojka. Čo sa týka vodeodolnosti, tu by som mala jednu výhradu. Veľmi dobrý je vtedy, ak je vonku daždivo alebo vlhko, ale ak sa chystáte k moru či bazénu, nemusí vám na 100% fungovať. 

 

Testovali sme aj: Dermacol - Firming Body Balm - Spevňujúce Telové Mlieko

Dermacol - Wake & Make Up

Zdroj: Shutterstock®

Vyššie som spomínala, že je vhodnejší pre pleť bez väčších nedokonalostí. Momentálne je moja pleť dosť suchá, pretože vonku ju ohrozuje každodenný mráz. Ženy, ktoré majú extrémne suchú pokožku so sklonom k tvorbe šupiniek alebo suchých miest ako ja, tento make-up ich trochu zvýrazní, takže pre tieto dámy to asi nebude to ,,pravé orechové". Je skôr vhodný pre mastnú, zmiešanú alebo normálnu pleť. Samozrejme, je to len moja osobná skúsenosť a vám môže tento make-up sadnúť úplne dokonale. Na fotke nižšie som použila iba make-up od Dermacolu bez použitia púdru, bronzeru a iných produktov. (Neľakajte sa ma, prosím.)laugh

 

Odporúčame prečítať: 6 sladkých maškŕt, z ktorých nepriberiete

Dermacol - Wake & Make Up

Zdroj: Shutterstock®

Zhrnieme si to. Krytie je stredné, takže je vhodný pre pleť mastnú až zmiešanú pleť, ak nemáte vážnejšie problémy s akné, aj pre normálnu pleť. Pri suchej pleti by som trochu porozmýšľala, kedže môže zvýrazniť suché miesta na pleti.

 

Odporúčam pozrieť si: Make-up inšpirácie - Plesové líčenie

FOTO GALÉRIA:

7 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

22.01.2016 07:08

asi treba vyskusat

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

22.01.2016 15:30

táto recenzia mi padla vhod,lebo nad týmto makeupom rozmýšľam.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.01.2016 15:52

make up nepoužívam ale ako čítam recenziu že je skôr vhodný pre mastnú a zmiešanú pleť asi by bolo vhodné ho aj kúpiť

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

22.01.2016 21:12

úplne súhlasím s recenziou :)kryje tak stredne a sú pomerne bledé

Vaše meno:

Juliana Lukačovičová

Juliana Lukačovičová

22.01.2016 22:46

ja ho mám, najprv sa mi zdal úplne super aj na moju mastnú problematickú pleť ale v poslednej dobe mi dost zvýraznuje póry a neviem prečo ale vysušuje ma, možno je to len tou zimou :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

25.01.2016 14:04

Podľa recenzie by sa práve na moju pleť, dobré vedieť:))

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

31.01.2016 10:21

rada používam tento make up

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE