TEST: Labello Lip Butter - Raspberry Rosé

V chladných dňoch sú u mňa balzamy na pery nutnosťou. Ak si balzam zabudnem doma alebo v inej kabelke, celý deň som nesvoja, pretože moje pery sú momentálne stále suché a vyštípané od vetra. Doma ich mám už niekoľko a obľubujem balzamy nielen v tyčinke, ale aj v dózičke.

 

Dôležitú úlohu pri výbere u mňa mnohokrát zohráva práve vôňa balzamu a priznám sa, že tie parfumované ma vždy lákajú viac – hoci je ich účinok rovnaký, ako pri tých neparfumovaných. Inak tomu nebude ani dnes a predstavíme si voňavú a inovovanú ,,záležitosť“ od značky Labello. Bude ním Lip Butter – Raspberry Rosé. 

 

 

Odporúčame prečítať: Labello Lip Butter Original

labello-lip-butter

Zdroj: Shutterstock®

Čo na Lip Butter hovorí výrobca?

 

,, Intenzívna starostlivosť Labello® Lip Butter Rasberry Rosé s bambuckým maslom a mandľovým olejom poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu, ošetruje ich a prepožičia im lahodnú malinovú arómu. Dodáva perám intenzívnu hydratáciu a zanechá ich nádherne hebké. Užite si starostlivosť, ktorá sa roztápa na vašich perách.“

 

Hoci som značku Labello doposiaľ nemala príliš rada, pretože ich tyčinkové balzamy mi konzistentne nevyhovovali, zmenila som názor, keď som vyskúšala tento Lip Butter. Ešte pred konzistenciou musím pochváliť vôňu. Tá je doslova úžasná a neskutočne malinová. :-) Mne osobne táto vôňa pripomína malinový puding z prášku, ktorý si rada varievam i dnes. Balzam je balený do plechovkovej dózičky s ružovou potlačou a obrázkom malín. Samotný balzam má peknú ružovú farbu a tá vôňa...:-)

 

 

Odporúčame prečítať: Labello - Lip Balm

labello-lip-butter

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia je viac, než príjemná. Ide o maslo, ktoré sa nanáša ľahko, a to vďaka obsahu bambuckého masla a mandľového oleja. Balzam moje namáhané pery naozaj vyživí a vydrží na nich niekoľko hodín. Pery mierne zafarbí do bledo ružova.

 

Záverečné hodnotenie: Už dávno som nebola tak nadšená z balzamu na pery. Dokonca mi neprekáža ani to, že ide o menej hygienický spôsob aplikácie, no stačí si umyť ruky a už o chvíľu si budete užívať sladkú malinovú arómu. 

 

 

Odporúčame prečítať: Labello - Fruity Shine Watermelon

labello-lip-butter

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Máte radi balzamy na pery značky Labello?

 

Vyskúšali ste už ich novinku? 

 

5 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.11.2015 11:07

tento malinový si určite kúpim

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

16.11.2015 12:36

balzamy na pery Labello milujem , túto novinku som ešte neskúšala no vôňu malín mám rada tak skúsim aj keď tento typ balzamov ( také čo sa nanášajú prstom) veľmi rada nemám

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

16.11.2015 13:54

Labello je najlepší balzam na pery, krásne pery hydratuje a vyživuje. Túto novinku som ešte nevyskúšala, ale určite by som rada.

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

25.11.2015 19:52

ja mám z tohto radu classic a som veľmi spokojná i napriek tomu že sa nanáša prstami a určite vyskúšam i tento malinový

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.12.2015 15:25

ešte som nevyskúšala ale poobezerám sa po nich v drogérii :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE